Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatal lányként mennyire kell...

Fiatal lányként mennyire kell tartanom az idősebb női kolléganőktől? Számítsak irigykedésre, piszkálódásra? Mennyire általános ilyenkor akár ok nélkül is?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be a főiskolát, most találtam állást, de főleg nőkkel (nem is kevéssel) fogok együtt dolgozni. Nem tudom mire számítsak... 22/L
2015. okt. 1. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis női baszogatásra számíthatsz. Ne vedd fel!
2015. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esélyed van rá, de szerencse kérdése is. Rengeteg munkahelyen vannak kötekedő alakok,akik áskálódásban ,fúrásban lefelé taposásban élen járnak. És ők szinte mindig a főnök kedvencei,ezért nem is tudsz velük érdemben mit kezdeni,mert egy újoncnak úgy sem hisznek. Szóval ha ilyen helyre kerülsz akkor megszívtad.
2015. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kezeljem, ha kifogok ilyen munkatárskat? Szóljak vissza, vagy inkább hagyjam őket?
2015. okt. 1. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet adja..ha a főnök kedvence,ezeréve ott dolgozó az akivel vitázol ,úgyis te húzod a rövidebbet és kifúr elmész magadtól is máshová. ki kell puhatolózni a státuszokat ki kivel van ki kinek a lekötelezettje stb és úgy lehet lavírozni.
2015. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A játszmázás, furkálódás nem az én világom, eddig sem csináltam, nem most fogom elkezdeni. Én az őszinteség híve vagyok egyébként, így nálam ez a két dolog jöhet szóba: vagy őszintén elküldöm melegebb éhajlatra, vagy úgy csinálok, mintha nem érdekelne. Így a két variáció közül lehet választani.

A főnök úgy tudom nem folyik bele az ilyen dolgokba (ismerősöm dolgozik ott), nincs is olyan sokat bent.

2015. okt. 1. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal újoncként jobb csendben maradni, ha kell az állás.
2015. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Másra se számíthatsz, csak irigykedésre, piszkálódásra, hátad mögött kibeszélésre. A nők szörnyen kegyetlenek egymással, főleg azokkal, akik náluk fiatalabb, csinosabb.
2015. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, és gyárban dolgoztam (vegyes nemi összetételű kollégákkal 19-től 21 éves koromig), de attól bizonyos átfedések még lehetnek. Tanács: Semmiképp ne áruld el nekik, hogy mennyi a béred! Sose felejtem el, engem azért is utáltak a jóval idősebb kollégák mert 4-500 Ft-tal többet kerestem havonta. Azt se muszáj tudatni velük, hogy meddig van szerződésed. Ha főnökösködnek, értésükre kell adni, hogy azért mert idősebbek, nem állnak fölötted, ugyanolyan alkalmazottak. Ha látod, hogy kezd beállni egy olyan helyzet, ami hosszútávon megviselheti az idegeidet, ne halogasd, hogy elmész szólni a főnöknek.
2015. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!