Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki nem hajlandó barátkozni fiús lányokkal? Lányok, ti barátkoznátok fiús hajú, fiús öltözködésű lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Más az, ha azért nem barátkozik valaki fiús lányokkal, mert nincs közös hobbijuk és olyan témák, amik mindkettejüket érdekelnék (pl a fiús lány élete a foci, a "lányos" lány pedig csak a twilightról tud beszélni) de ha ez az egész csak egy olyan ellenszenv, hogy "ewwwww te nem olyan vagy mint a többiek, és kényelmetlenül érzem magam, ha egy ilyen a közelemben van" az nem túl gusztusos...

És igen, én személy szerint barátkoznék bárkivel, aki kedves, érdekes, és van bennünk valami közös.

2017. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van szinte kopasz barátnőm is.
2017. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy felszines :DIgen
2017. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség valakivel azért nem barátkozni mert fiús. Én fiús lány vagyok. A hajam nem az (még), de a ruháim között elég sok a Star Wars, Batman, Superman, Pókember, és hasonló pólók. A hobbiaim között is van fiús (Star Wars lego, és pokemon figura gyüjtemény), de mindenféle barátaim vannak. Fiús lányok, lányos lányok(szököévente egyszer rá tudnak venni hogy megnézzek velük valami nyálas filmet) és fiúk is.

Ha azért nem barátkozol velük mert nincs közös téma (bár kötve hiszem, hogy egyikkel se lenne, én pl bárkivel tudok beszélgetni, szibte bármiről) akkor az még ok, de ha csak azért mert fiúsak akkor szerintem butaság.

2017. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!