Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik azt vallják hogy rádióbarát zenét csak 'birka' emberek hallgatnak?

Figyelt kérdés
Ugyan én sem hallgatok rádióbarát zenét, rock/metál párti vagyok, de komolyan nem értem azokat akik így gondolkodnak. Miért birka valaki attól hogy szereti a rádióbarát zenét?
2017. dec. 24. 19:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanaz a véleményem, mint bárki másról, aki a zenei ízlés alapján gondol bárkit felsőbb- vagy alsóbbrendűnek. És ez nem valami pozitív vélemény.
2017. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
rádiócsatorna és rádiócsatorna között is van különbség, szóval mégis csak szubjektív az, hogy mi számít rádióbarátnak. Mindenesetre az ilyen hozzáállás eléggé elszállt egóról és arroganciáról tanúskodik. Persze ha tini lázadóként ilyen valakinek a gondolatvilága, az érthető, de felnőttként már azért inkább gáz.
2017. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Hány évesek? Én olyan 14-15 éves koromig gondolkodtam így, mert a barátaimmal csak hasonló stílusú zenét hallgattunk (azaz mindenki ugyanazt). Aztán megismertem másokat, akik másféle zenét hallgattak, rájöttem, hogy attól még ők is jó emberek ;) és ezután már fel mertem vállalni, ha valami tetszik. Metáltól a klasszikus zenéig vannak kedvenceim, némelyiket rádióban is adják. És ha épp nem a zenére akarok figyelni, hanem csak aláfestésnek használom, mint pl főzés közben, akkor kifejezetten hasznos a rádió. Új előadókat is meg lehet ismerni belőle, így az ember nem mindig ugyanazt hallgatja.
2017. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként meg azért gondolkodnak így, mert tudod, sokan attól hiszik felsőbbrendűnek magukat, ha semmi olyat nem néznek/hallgatnak/olvasnak/csinálnak, ami az emberek több, mint 2%-át érdekli. Mert azt hiszik, hogy ettől ők különbek. Aztán ha véletlenül felkapott lesz az a stílus, amit kinéztek maguknak, jön a hiszti, hogy miért hallgatja/nézi/olvassa/csinálja azt mindenki. :D
2017. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4: azok a hipszterek ha jól tudom
2017. dec. 24. 20:07
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
3-assal teljesen egyetértek, én is tiniként voltam így. Amúgy én pl. rocker vagyok, de azt sem értem, honnan jön ez, hogy csak az a rock zene, ami kemény. Én pl. szeretem a Bon Jovit vagy Bryan Adamset, és nem értem, hogy pl. Puzsér Róbert miért csinált összeállítást a legnyálasabb zenékről. Ő is kijelentette, hogy a rock nem ez. Hogy ne volna? Jó, az ilyen értelmetlen szövegű Hooligans szerintem se nagy szám, de nem azért, mert nem verik szét a saját anyjukat.
2017. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6: annyiba egyet értek Puzsérral, hogy az nem kedvező a legtöbb rock fan számára ha kedvenc zenekaraik lájtosabba mennek. Pl. bevallom hogy Extreme 'More Than Words' című számát utálom. Nem azért mert rádióbarát/jól ismert és nem rock, de sose szerettem.
2017. dec. 24. 20:17
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Én zenei téren szinte mindenevő vagyok, az ilyen zenesznobokat pedig nem kedvelem.
2017. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%

#8 Sokan keverik a mindenevőséget az igénytelenséggel. Van egy olyan érzésem, hogy te az utóbbi vagy.


Kérdező, attól függ. Vannak jó rádióbarát zenék, de azok inkább az '50-es, '60-as, '70-es, '80-as és a '90-es években születtek meg. A mai rádiós borzalmak nem nevezhetők zenének.


22/F

2017. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
3%
#6 Rád meg no comment...
2017. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!