Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik azt vallják hogy rádióbarát zenét csak 'birka' emberek hallgatnak?

Figyelt kérdés
Ugyan én sem hallgatok rádióbarát zenét, rock/metál párti vagyok, de komolyan nem értem azokat akik így gondolkodnak. Miért birka valaki attól hogy szereti a rádióbarát zenét?
2017. dec. 24. 19:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%
"Van egy olyan érzésem, hogy te az utóbbi vagy." - Ne ítélkezz ismeretlenül, de nem gondolnám, hogy ki kellene magyaráznom az ízlésemet egy névtelen idegen előtt egy anonim fórumon. :-)
2017. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
3%
#11 Nekem aztán felesleges is lenne magyarázkodnod.
2017. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
5%
Azt megfigyeltem, hogy itt (vagy akár a való életben) rendkívül kevés embernek van igazán jó zenei ízlése. Sznob lennék? Legyek, nem érdekel a kommerszek véleménye. Ezt is lepontozhatjátok.
2017. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
19%

Felvilágosultak, hiszen a süket is tudja, hogy azonos szinten van a rádió s a tévé műsorának értéke, vagyis kalap sz@rt sem ér.


Mára szinte semmi értékes művet nem adnak s mindenféle senkiházi fahangú médiakurtát reklámoznak s művésznek mernek nevezni, mint rusnya magdit...stb.

Igénytelen az egész a vihogó "műsorvezetőkkel" meg reklámokkal...

2017. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12%
#14 Végre egy intelligens ember.
2017. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%
Én tiszteletben tartom mások ízlését, 10 évig énekeltem gospelt, egész életemnek része a zene, holnap megyek a Diótörő balettet megnézni, sokféle stílust kedvelek, komolyzenét, könnyűzenét vegyesen, soha senkit nem szóltam meg a zenei ízlése miatt, ha egyébként tiszteletben tartja az enyémet. Úgy gondolom, ízlésről nem érdemes vitatkozni, mert eltérők vagyunk.
2017. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%
46% Hozod egy magát különleges hópihének gondoló tinifiú szintjét...
2017. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
2%
#17 Ki nem kakkantja le a véleményedet?
2017. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Figyelem emberek, mielőtt egymás vérét ontjátok itt egy valamit le kell szögezzek: nagyon sok helyen még csak köze sem volt a mostani zenékhez, sőt, még a pop zenéhez sem az, ahova valaki azt írta hogy rádióbarát zenét csak birkák hallgatnak. Mötley Crüe, The Doors, Van Halen... ilyen zenekaroknál is láttam véleményeknél hogy ezeket csak birkák hallgatják.
2017. dec. 24. 21:12
 20/32 anonim ***** válasza:
24%
#19 Nekem a Doors elég nagy kedvenc. A másik kettőt nem szeretem, de nem mondanám, hogy birka az, aki Van Halen-t vagy Crüe-t hallgat.
2017. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!