Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik azt vallják hogy rádióbarát zenét csak 'birka' emberek hallgatnak?

Figyelt kérdés
Ugyan én sem hallgatok rádióbarát zenét, rock/metál párti vagyok, de komolyan nem értem azokat akik így gondolkodnak. Miért birka valaki attól hogy szereti a rádióbarát zenét?
2017. dec. 24. 19:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
64%
Talán azért birkázzák le őket, mert valószínűleg a kultúra minden színterén a velük először szembejövő silányságot "választják". Tehát pl. a TV-ben a barátok közt nézi, meg Adam Sandlert. Tehát nem ismeri a minőségi kultúrát, mert nem olyan közegben nőtt fel.
2018. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Engem rengeteg ismerősöm "megbélyegzett" hogy én szar zenét hallgatok szerintük, mert 17 éves fiúként nem a rappet hallgatom 0-24-ben, hanem kb. mindent(egyébként számomra legtávolabbra tőlem a "death metal" szerűségek és talán a komolyzene egy része van. Mert akinek más jön be, azt egyből kitagadják, lenézik. :/
2018. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!