Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül vagyok, így Karácsony...

Egyedül vagyok, így Karácsony este, nagyon nehezen viselem, hogyan lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés

31-éves férfi vagyok, egyedül Karácsonyozok.

Se barátnő, se baráti társaság, nincs. Egész karácsonykor egyedül leszek sajnos.

Nehezen viselem. Hogyan lehetne könnyebb?



2017. dec. 24. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én NFL-t nézek, és sört iszok. Túl lehet élni. 25F
2017. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a mostanit már úgy fogadd el, amilyen... de tervezd meg a következőt. De komolyan határozd el magad, hogy erőfeszítéseket fogsz tenni azért, hogy jövőre ne maradjon ugyanígy.
2017. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kihasználnám az időt, elmennék mozogni vagy enni valami jót. Zenét hallgatnék es megnéznék valami olyan filmet amit mindig is meg akartam csak sosem volt rá időm. Esetleg sétálnék egy nagyot a környék erdeiben. Ha esetleg van olyan ember akivel korábban össze vesztél itt az alakalom kibékülni.
2017. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
menj emberek közé
2017. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Legközelebb rendelj fizetett lányokat és minden jó lesz
2017. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vidéken élek, faluban. Itt mindenkinek megvan a saját kis köre, családja. A falu 3/4 ötven feletti, nem olyan könnyű itt olyan emberek közé menni akikkel meg lehetne találni a közös hangot.
2017. dec. 24. 20:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Kapcsolódj ki!

Adnék egy tippet: Nézd meg a Valaki forrón szereti c. filmet.

Azt hiszem felvidulsz: Jack Lemmon, Tony Curtis, Marylin Monroe..

Én nemrég találtam meg egy régi wincsin, mit mondjak, végig röhögtem..

2017. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nagyon nehéz, mert nekem nem is olyan régen még mindenem megvolt. Sajnos az élet szinte minden fontosat elvett tőlem, kegyetlenül nehéz túlvészelni ezt az időszakot.
2017. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda sablonokat löktök oda neki.... csak nézek. Sétálj az erdőben, mozogj, békülj ki valakivel, menj enni....

Ha ennyire nem tudtok mit írni neki, akkor inkább ne írjatok.


Figyelj, ez már csak ilyen. Részemről ez az este is olyan mint a többi. Akinek jó a családi élete, az épp boldog. Akinek van családja de utálják egymást, azok épp most is utálják. Aki tegnap egyedül volt, az ma is.

Hogy ez egy ünnepnap az nem változtat semmin, ettől nem lesz se jobb se rosszabb. Ne a vallás és a média oldaláról közelítsd a dolgot mert úgy csak rosszul fogod magad érezni.


Én pl ma dolgoztam, és holnap is meg azután is dolgozom majd.

Az embereken nem érdemes nyűglődni, az nem visz előre. Egyedül lenni egy állapot, és nem magányt jelent csak a társaság hiányát. Attól még az életedet vinned kell előre, és a dolgok mindig változnak. Koncentrálj arra, ami előre visz, ne pedig arra, ami megrekeszt.

2017. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megfáztam, és így semmi kedvem társasághoz, szóval csak átmentem a szüleimhez, megebédeltünk, megvolt az ajándékozás, és jöttem haza pihenni és gyógyulni. Most filmeket nézek.
2017. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!