Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül vagyok, így Karácsony...

Egyedül vagyok, így Karácsony este, nagyon nehezen viselem, hogyan lehetne könnyebb?

Figyelt kérdés

31-éves férfi vagyok, egyedül Karácsonyozok.

Se barátnő, se baráti társaság, nincs. Egész karácsonykor egyedül leszek sajnos.

Nehezen viselem. Hogyan lehetne könnyebb?



2017. dec. 24. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltal-e már varosba költözni?Ott több lehetőség van.Hogy mit csinalj igy Karácsonykor?Megnezhetsz egy jó filmet, ha van a közelben egyedül élő rokonod meglatogathatod.Nekem a családom körében sem igazi a Karacsony mindenki elvan a sajat vilagaba.Voltam ma templomban, delutan neteztem,sétáltam egyet,irtam és válaszoltam a karácsonyi üdvözletekre, eljottem a nagymamámhoz.Fel a fejjel!Probald meg ebből a karácsonyból kihozni a legtöbbet amit lehet.Lesznek még szép ünnepeid.
2017. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül vagyok, ďélelött hobbiztam, délután lementem a Balatonhoz sétálni (90 km, csak mielött valaki messzeséget hozna fel), most meg keresek valami jó filmet.

Holnap egy kis karácsonyi bringázás lesz, holnapután pihenés, ugyanis estétől már meló van.

29/f

2017. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én példám szerintem pont ide illik, de figyeld mondom a megoldást is.


Most törtem szét a kocsimat (tehát még menni sem tudok sehova 1 hónapig nagyon) és drága lesz a javitás, a csajommal szakitottam fél éve azóta nem jönnek össze a dolgok (bár elötte sem volt valami tuti, de ez most tényleg oda tette) azóta senkivel nem tudok össze jönni+amit lehet el lehet b**ni azt el is b**om :D.



Eddig az összes karácsonyom hasonló képpen telt el, de a mostani az valami szörnyu pedig minden megvan, család pia,kaja stb...de nyomorékul érzem magam.


A megoldás tényleg az, hogy most elfogadod (nem le mondás) hanem elfogadod, hogy most ez van, nem tudsz mit csinálni ha tudnál nem ez lenne, és a következő karácsonyod határozd el, hogy tényleg csinálsz valamit azért hogy ne ilyen legyen, és tényleg tegyél érte nekem is ez a tervem.


Most pedig lekötöm magam filmezek piálgatok eszek játszok stb.

2017. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25f
2017. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy csomag zsebkendővel?
2017. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

engem az csesz fel a leginkább hogy unokatestvéremen kívül senki nem kívánt Boldog karácsonyt. nem voltam egyedül mert együtt voltam anyámmal apámmal keresztapámmal keresztanyámmal másik unokatestvéremmel a férjével és az unokaöcsémmel illetve nagyanyámmal nagyapámmal. jó volt a kaja jó ajándékokat kaptam. de sose volt még barátnőm pedig jó lenne ha ilyenkor együtt karácsonyozhatnék velem hasonló korúval. és senki nem üdvözölt ismerősök közül. szilveszter most szintúgy egyedül valszeg anyámékkal. és ami mégjobban lever hogy januárban szülinap szintúgy egyedül senkivel nem tudom megünnepelni. pedig nem vagyok rossz ember nem vagyok antiszociális sem. mélyen magambanézve sem tudom megmondani mi a hiba bennem. de azért boldog karácsonyt kívánok mindenkinek így ismeretlenül is!

20/f, egyetemista

2017. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!