Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért látom magam csúnyának?

Ezért látom magam csúnyának?

Figyelt kérdés
egy fiú nagyon megbántott akivel együtt voltam, azóta az önbizalmam sehol sincs, előtte csinosnak szépnek láttam magam, most pedig kövérnek, (pedig fogytam is pár kilót) csúnyának. Mennyi időbe telik visszaszerezni az önbizalmam?
2016. nov. 8. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ameddig ossze nem szeded magad.

Valtoztass.

Pl hajszint, ruhakat, stb. Menj bulizni. Koncentralj magadra es ennyi az egesz😗probalj meg nem figyelni a palikra. Az exed meg vissza akart csak vagni azzal, h csunyanak hivott. Kulonben egy ujjal nem ert volna hozzad, hidd el

2016. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha senkit nem szabadna kövérnek,csúnyának vagy hasonlónak nevezni,mert a szavaknak súlya van. Tudom mert saját bőrömön tapasztaltam. Általánosban nem voltam egy szépség: kapafog, busmanszemöldök, kicsit kövér is voltam meg ilyenek..mondanom sem kell hogy egyfolytában cikiztek. Eleinte nem törődtem velük mert a családon elhitette velem hogy szép vagyok. Aztán ahogy nőttem egyre inkább érdekelt mit mondanak. A végén oda jutottam hogy a sok alakomra tett megjegyzés miatt érkezési zavaraim lettek, depressziós lettem,rászoktam a cigire, lógtam a suliból mert nem akartam azok közé bemenni akik nap mint nap gúnyoltak. Ez persze kihatott a tanulmányi eredményeimre is pedig 4-es átlagom volt. Aztán összeszedtem magam rájöttem hogy csak én változtathatok ezen. Lefogytam most jelenleg 34-36-os ruhákat hordok ami xs-s mek felel meg, megcsináltattam a fogaimat volt fogszabályzóm és ki is fehérítettem. Új ruhatár,új frizura stb..

Sőt! Még egy szépségversenyt is nyertem. Amikor pedig visszamentem osztálytalálkozóra mindenki leesett állal bámult és az akkori piszkálóim most kézzel -lábbal tepernek azért hogy egyáltalán szóbaálljak velük :D Azóta kigyógyultam az étkezési zavarból, letettem a cigit és a depresszióm is megszűnt. De sajnos nem mindenki ilyen kitartó van akit a sok piszkálás, beszólogatás akár öngyilkosságba is hajszol. Ezért mindig gondoljátok át mit mondtok a másiknak.. Szóval kedves kérdező tudom hogy nehéz de ne vedd ezeket a szívesre mert attól rosszabb. Ha úgy érzed változtass magadon, de ne mások miatt hanem csakis magadért

2016. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!