Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja a kajával való...

Más is utálja a kajával való tukmálást? Hogyan lehet ezt leállítani?

Figyelt kérdés

Bár ez a jelenség állandó, de ünnepekkor mindig duplájára erősödik.

"Egyél", "van X, Y, Z a hűtőben" "kóstold már meg", "nem eszel?" "nem kívánod...?" "elővegyem a hűtőből a...?" "kóstold meg azt" "de csak kóstold meg, na még egyet" stb.


Mást is idegesít ez vagy csak engem? Én már sokszor szóvá tettem, de nem sikerült legyőznöm. Ti megoldottátok valahogy?

Tudom, hogy jó szándékból kérdezik, de a 20. után már idegesítő.



2017. dec. 25. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanez nálunk is. Sajnos nem sikerült megoldani. A kedvencem, amikor jön a "De mi a baj?" kérdés... :D
2017. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Imádom mikor addig könyörögnek meg tukmálnak, míg végül rászánom magam és megkóstolom, erre még be sem vettem a számba, már jön, hogy "ha rossz nem kell ám megenni, nyugodtan otthagyhatod". :D
2017. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor az van, hogy a hoszt lefőz X kaját, ami Y Ft-ba került, és akkor jön rá, hogy mennyi pénzt b_szott ki az ablakon, amikor megjönnek a vendégek, akik egyébként hozzá sem nyúlnának a kajához. Nincs mit tenni, csökkenteni kell a károkat, ezért kezdik el tukmálni a kaját, hogy "egyél már".
2017. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Amit a második írt azt én is mindig átélem.

Utolsó, ebben is van valami.

:D

2017. dec. 25. 22:39
 5/21 A kérdező kommentje:
De miért olyan nagy dolog megérteni, hogy "köszönöm nem kérek?"
2017. dec. 25. 22:39
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Én is feltehettem volna a kérdést. Szegény anyukámnak megmondtam, hogy ne vigye már túlzásba a sütést, mert nem tudok egy jót enni az éhségérzet hiánya miatt.
2017. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt úgy játszottam ki, hogy amikor anyám már nagyon túlzásba vitte a tukmálást, akkor megkóstoltam valamit, és azt hazudtam, hogy nem jó, nem finom. Erre besértődött, és közölte, hogy akkor nem süt többet semmit. Onnantól mintha elvágták volna. :D
2017. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
122 kilós lány vagyok. Az én családom annak örülne, ha nem akarnék mindent megenni. Na de arra hiába várnak. :D
2017. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Én is utálom. Aztán amikor fáj a gyomrom, jön a miért ettél olyan sokat kérdés :-O
2017. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
én is utálom. keresztanyám volt ilyen, nem is szeretett főzni, de ha mi mentünk, főzött hat emberre (ketten mentünk), hiába mondtuk el százszor, hogy ne.
2017. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!