Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme normálisnak lenni?

Mi értelme normálisnak lenni?

Figyelt kérdés
Mi? Én mindig kedves voltam másokkal, mégis kihasználtak, egyik napról a másikra letojták a fejem . A kapcsolataimban 100%osan hűséges, segítőkész, odaadó, kedves voltam. Mégis megcsaltak. Mindig bizalommal fordultam az emberekhez, megis mindegyikbe csalódtam, senkiben sem merek már megbízni. Anyámnak meg csak a pasik léteztek mindig is, engem meg lefosott. Mostanában bunkó, és szemét vagyok másokkal, és így sokkal jobban érzem magam, így már nem tudnak megbántani.Egyáltalán nem csodálkozom, hogy a normális emberek is bekattanak, hogy egyre több nő és férfi csalja a párját. Azt mondom már, hogy jól teszik! Ez a világ egyre gonoszabb lesz, mi értelme kedvesnek lenni? Semmi! Szerintem. Na és szerintetek? 24L
2017. dec. 26. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Parasztokkal hozott össze a sors, hát paraszt leszel te is. Komolyan. Azzá válsz, akik ekkora szutykok voltak veled. Szerintem meg is van a válaszod.
2017. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez a sorsom . :D sztem. Pedig nem voltam ilyen régen.
2017. dec. 26. 19:50
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyenek miatt gonosz a világ, amilyen te is vagy. Egyáltalán nem kell bunkónak lenni, max ne foglalkozz másokkal, ennyi.
2017. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi értelme normálisnak lenni? Mondjuk, hogy tükörbe tudjak nézni. Ha keresztbe tesznek vagy megbántanak, azt túlélem.
2017. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, én bízok még abban, hogy az ember jó. mindenkihez így is állok hozzá. 23f


amúgy ha valaki patkány, én miért legyek az?

2017. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy középutat nem árt megtalálni. Lehetsz te rendes, segítőkész, jószándékú. Természetszerűen megjelennek körülötted azok az emberek akik ezt szeretik kihasználni a végletekig, mivelhogy ritka energiaforrás vagy a mai világban és ha nem kapcsolsz időben, azt veszed észre, hogy ugyanazokat a köröket futod és megint kihasználnak. A helyzet az, hogy meg kell húznod a határokat és ehhez tartanod kell magad, nemcsak a saját érdekedben, hanem a környezetedében is. Gondolom ott hibáztad el, hogy azt gondoltad, neked mint jó embernek az a dolgod, hogy mindig mindenkinek segíts. Nem, az lenne a dolgod, hogy rávilágíts, hogy az amit csinálnak szenvedést okoz és megmutasd az utat, hogy lehet másképp is csinálni... De ha te így jobban érzed magad, azért sem ítéllek el. Szerintem változik ez még, eddig fehéren láttál mindent, most tapasztalnod kell a feketét, aztán felfigyelsz majd az átmenetekre...
2017. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sokan átélik ezt,hogy csalódnak az emberekben,a társadalomban vagy annak egy részében. És itt rontják el legtöbben,mert elkezdenek ugyanazon az úton járni,úgy viselkedni másokkal,ahogy egyébként ők nem szeretnék,hogy bánjanak velük. Csak ezzel a valóban értékes embereket fogják elkerülni,mert azok szemében is csak egy "nem normális" lesz az ember.


A megoldás nem az,hogy légy ugyanolyan rossz,csak körültekintőbb,kevésbé kitárulkozó és megfontoltabb. Ha hűvös és megbízhatatlan vagy,akkor esélyed sincs a jó emberekkel kapcsolatot kialakítani.Ezért van értelme normálisnak maradni.

2017. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valahogy meg tudlak érteni, de akkor most olyan leszel mint azok akik téged megbántottak? Es lehet olyannal is bunko vagy, aki nem érdemli meg...De ne bizz meg senkiben vakon, bizalmat ki kell erdemelni. Sok paraszt van, de igen van értelme normálisnak lenni! HA mindenki igy allna hozza, akkor tenyleg nem tudomm mi lenne mar.Igen a vilag gonosz, epp ezert legyel jo. Lehet sok paraszt ember vesz korul, de azert lehet normalisat is talalni.
2017. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem tartom "normális" dolognak, ha valaki mindenféle jöttmenttel úgy viselkedik, mint te. Ez lesz az eredménye. Szerintem tudni kell szűrni az embereket, hogy kivel érdemes rendesnek lenni és kit érdemes nagyon elkerülni. Ez mindenkinek a saját felelőssége.
2017. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A többi normális ember miatt megéri normálisnak lenni.

Valamelyik nap szerencsétlenkedtem egy boltban, nem tudtam visszetenni egy árut, mert tele volt a kezem. Egy nő odajött és segített, mosolygott. Apróság, de totál feldobta a napom.

2017. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!