Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit jelent,...

Szerintetek mit jelent, milyen ember az?

Figyelt kérdés
...Aki pl a Facebookon megoszt valamit és saját maga lájkolja le amit megosztott,akár magáról bármit,vagy másról. Aki dolgoztat valakit,de ritkán,vagy sohasem tolerálja,dícséri meg a másik embert a munkájáért.Aki megcsináltat valakivel valamit és úgy adja elő magát, mintha ő készítette volna el azt a bizonyos dolgot és utána nem tesz róla említést,hogy valójában kinek köszönheti a sikerét, elismerését. Mindazon túl,hogy egy ilyen ember egyértelműen önző és magánakvaló. Mivel tudnátok jellemezni még egy ilyen embert és mire kell vigyázni egy ilyen emberrel. Ha lehet hosszabb jellemzést szeretnék kérni tőletek.Mindent nagyon köszi és Boldog Ünnepeket Mindenkinek!!

2017. dec. 26. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
egy kötcsög akire mindenki sza-rik nagyívben.
2017. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez azért durva kifejezés szerintem.Azt vettem észre,hogy amúgy sokan szeretik őt és lájkolják,de az pl nagyon zavaró,hogy állandóan csak egy valakit,vagy magát isteníti többnyire és magáról oszt meg fényképeket leginkább,vagy arról akit nagyon kedvel,mint pl 1-2 művész,zenész,filmes.De nem ilyen egyszerű és durva alpári és főleg nem ilyen rövid jellemzésre gondoltam,hanem valami jobb emberismereti jellemzésre pár mondatban,ha lehetséges.
2017. dec. 26. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.


Emberek vagyunk, sok ezernyi személyiséggel, más-más külsővel stb.


Nem kell vigyázni vele, egyszerűen:

Akit nem szívlel az ember, azt le kell tojni. Az önző, öncentrikus marhákat magukra hagyni.


Felesleges tartani olyannal a kapcsolatot, akiről negatív véleménye van az embernek. (persze vannak kivételes esetek, amikor tűrni kell egy adott cél vagy infó miatt, de az se kötelező :D )


Én is tapasztaltam nem egy embernél olyan dolgokat, amik nem tetszettek.

Az a típus vagyok, aki kimondja azt ami a fejében jár.


Nos a legtöbb helyen pl a főnök/felettes nem nagyon arról híres, hogy elismeri a beosztottjai munkáit.


(a tapasztalatok és mások tapasztalatai jó pl-k arra, milyen főnök ne legyek, ha megnyitom a műhelyet)


Dicsekedés más munkájával...


Nos ezzel is szembesültem nem egyszer... Volt hogy ajándékba ment pár alkotásom és az illető, úgy adta elő, mintha ő csinálta volna.


De volt hogy volt barátnőmmel együtt készítettük el a képregényt pályázatra. Az utolsó pár oldalt el akartam tolni, hogy pihenjek/dolgom is volt. Nos ő befejezte s leadta...csak "elfelejette" az én adataimat s nevemet hozzá csatolni.


Volt hogy a vizsgamunkámat próbálta lemásolni a másik tanár keze alatti diák. Nem hagytam szó nélkül. Dobhatta kukába, úgy kell neki.


A fb téma meg hidegen hagy, sok az agyatlan birka fent.


Én anno egy amcsi magyar ismerősöm miatt regisztráltam, amikor még teljesen angol volt. (kb 2007-2008 fele)


Vannak számomra érthetetlen emberek, de ezzel nem vagyok egyedül.


Az önzőségnek van egy egészséges határa, ahogy annak is, hogy mennyire fogadjuk el magunkat.

S igen, vannak akik túlzásba esnek.


Megoldás magadra gondolva letojod, mert felesleges olyanokkal törődni.


Felesleges, irritáló emberekre nem kell az idődet pocsékolni.

Vannak olyan emberek, akik alapból olyanok s vannak akaiket az életük tette azzá amilyen.


Összpontosíts magadra s azokra, akik megérdemlik!


Én is önző vagyok a magam módján.

Vannak kötelékek/kapcsolatok, amik számomra csak nyűg. Ezért hanyagoltam azokat s összpontosítottam a lényegesebb dolgokra az életemben. Megérte.

2017. dec. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boldog s kellemes ünnepeket neked s számodra fontos személyeknek!

:)

2017. dec. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz hosszú, bocsi.


Mire kell vigyázni? Figyelmen kívül kell hagyni őket.

2017. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!