Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég nehezen érintkezek másokkal.

Legyen az akár verbális, akár fizikai.

A barátaimmal jól elbeszélgetek, de ha a családtagjaimmal kell, akkor egyszerűen alig megy. ha lehet inkább kerülöm a kontaktust.

A fizikai kontaktus pedig még ennél is rosszabb. Egy kézfogás még oké mert rutinból jön. Néhány családtagomat leszámítva viszont egyenesen ijesztő számomra az érintkezés.

Most van egy lány akibe bele vagyok zúgva, de ő hozzá se vagyok képes hozzáérni. Még akkor sem ha felajánlja.


Általános iskolában olyan osztálytársaim voltak, akik mindig "verekedtek" igaz nem komolyan. Velem is mindig ezt csinálták, és szerintem ettől lettem ilyen. Akik közel állnak hozzám, azoktól én is elfogadom az ölelést és nem is esik rosszul, csak adni képtelen vagyok.

Félek ez ki fog hatni a a lánnyal való kapcsolatomra, sőt a későbbi életemre is.



2017. dec. 27. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondd el a lánynak, ha hozzád akar érni.

Mondd el, ha te szeretnél.

Kérd, hogy segítsen.

Adj időt magadnak, kérj időt a másiktól.

2017. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!