Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki utál engem a faluban,...

Mindenki utál engem a faluban, mert dadogok, meg sánta vagyok. Elegem van, hogy bármit is csinálok, csak egy csicska leszek a többi, velem egykorú fiatal szemében. Csak az öregek néznek engem valamibe. Hogy éljek úgy, mint a falu bolondja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Költözz tanyára, ott még kevesebben élnek. Nem fog menni neked az együttélés, hidd el.
2015. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, nincs abból semmi. Ne foglalkozz másokkal. Ugyanolyan értékes ember vagy, mint a többi. :)
2015. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ne foglalkozz velük, vagy költözz városba.

Városban senki nem foglalkozik a másikkal.

2015. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a költözés jó megoldás lehet, a városban az emberek nyitottabbak,toleránsabbak.
2015. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez butaság, ilyesmi miatt nem utálnak senkit. Vagy csak beképzeled, vagy nem ez az igazi oka.
2015. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

#5-ös te elvagy tévedve nagyon...

Hol élsz? HappyWorld?... Sajnos el kell mondjam, hogy ahol a kérdező él az a föld. Ahol elég egy kis hiba (testi-szellemi) és már rád szállnak, kikezdenek veled, sértegetnek, kibeszélnek, megvernek, stb...

Először ébredj fel...


Válasz: A megoldás az, hogy valamiben jobb leszel mint ők. Pl.: A szellemi képességedről nem írtál. Tanulhatsz és feléjük emelkedhetsz. Hidd el ha befolyásos vagy, és te rajtad múlik, hogy kapnak-e munkát a faluban, azonnal máshogy állnak hozzád.

Esetleg a költözés. Bár elég nehéz lesz beilleszkedni és barátokat találni. Városban se sokkal jobb, azonban eljárhatsz ilyen körökbe ahol igaz barátokra tehetsz szert. Ennyi előnye van a városnak. Bár ott is néha 1-1 sértő megjegyzés el fog hangzani a gyökerektől.. de ezt meg kell tanulni elereszteni a füled mellett.

2015. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Például úgy esnek neki ok nélkül embereknek, mint te nekem?

Ilyet csak buták csinálnak, azokkal meg nem kell foglalkozni!

2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, szerintem Te az vagy aki osztja az eszet úgy, hogy nem élt ilyen helyzetbe. Nem volt soha kibeszélve, sértegetve, úgy mint a kérdező, és más egyének.

Ha voltál is, akkor nem hiszem, hogy voltál a mélyponton mert ha lettél volna, akkor nem ezt mondod...

Nem estem neked, csak picit kinyitottam a szemed..

Sajnos ez nem a könyvekben, filmekben, mesékben, animekben, megálmodott tökéletes világ... ez a valóság..ahol felfalnak ha gyenge vagy.. főleg kis falukba...

Szóval ne foglalkozzon velük. Igaz, nem lesz egy barátja se, se barátnője, és lassan de biztosan depressziós is lesz.. ezt teszi a magány az olyan emberekkel akik nem erre vágynak.

Egy faluban mindenki megy a 'falu bikája' után. Nagy városban is ez megy..csak ugye ott több 'bika' van. Mivel ők se akarnak a kérdező sorsára jutni, inkább bele rugnak 1-et..

Ez a valóság mint írtam...

Új környezet a megoldás.

ui: Nem akartam bántó lenni, sem bunkó. Csak én megjártam/járom ezt. Tudom milyenek az emberek.. és, hogy engedj el pár dolgot a füled mellett az megy de ha folyamatosan földönkívülinek néz mindenki az már zavaró... és nem lehet mindent elviselni.

Ergo jobban tudom mit kéne tennie, hogy jobb legyen az élete.

2015. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!