Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy problémának számít ha 23...

Nagy problémának számít ha 23 évesen azért nem ismerkedem egyáltalán, mert szégyellem ahol lakok és a lakó környezetem?

Figyelt kérdés

Egykori osztálytársaim közül már van olyan akinek megkérték a kezét(mondjuk ez is nagy fasz_s_ág 24 évesen.) más már 3-4 kapcsolaton is túl van.

Sosem feküdtem le senkivel talán ez a része a legszarabb, mert tudom hogy miről maradok le, pár csók volt csak ami jött, nyilván ha diszkrét normális közegben laknék lehetett volna komolyabb is az évek alatt.

Panelban élünk, de nekem egy putri az egész lakótelep, hiába van korszerűsítve a folyosón ablakok, szellőztető nincs, volt hogy az ajtón kilépve öklendeztem a büdösségtől, előfordult hogy a felsőmet az orromig felhúztam és úgy mentem ki a házból.

Még a több napja halott lakót is az emeleteken lefele jövet hozták ki a kocsihoz, állítom azt a szagot szívjuk még így évekkel később is.


Hiába adunk magunkra, a családtagok is megjegyzik mi folyik itt ha elugranak hozzánk hogy "Ó b_a_s_s_z_a meg végem lenne ha ilyenekkel kéne lakni és még akkor csak a lifttel jöttek fel, nem is gyalog.


A másik probléma a lakás mérete 53 négyzetméter de egy fos az egész beosztása, ha nem magam vagyok itthon akkor már egymás lába alatt vagyunk, 4-en kerülgetjük egymást.

Olyanról álmodni sem merek hogy egy csaj mondjuk itt aludna, amikor egymást érik a szobák, szóval max két embernek való ez a lakás.


Már jó párszor összevesztünk emiatt itthon, Ők mondják hogy nincs semmi életem, de azt nem veszik észre hogy a k***a lakás az egésznek az elrontója, meg volna a lehetőség hogy váltsunk Apám még benne is volna, de muter már nem akar belefogni egy felújításba költözésbe.


Albérletbe emiatt nem szándékozom menni, mert azt a pénzt el is szórhatnám bármire, ennyi erővel.

Nem kell leadnom itthon, ettől függetlenül beszállok én is a dolgokba ahogy tudok.


Jelenleg akárhogy számolok közel 30-33 éves korom körül fog összejönni annyi hogy egy házat vehessek.


De ez így nem élet, valahol beletörődtem már a sorsomba, ugyanakkor már most is fosok attól hogy 0 tapasztalattal lemernék-e valakivel feküdni.


2017. dec. 28. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szánalmas vagy. Mamahotelezz csak otthon, megérdemled.
2017. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Vegyél fel egy kis svájci hitelt és költözz el a faszba
2017. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#

Kíváncsi volnék Te hogy oldanád meg a helyzetet.

2017. dec. 28. 00:35
 4/9 anonim válasza:
26%

Hallgass a kettesre. Ember,miért keresel kifogásokat? Nem, nem a lakás a probléma forrása, hanem te(ez 100%). Eddz,meditálj és nagyobb lesz az önbizalmad. Aztán hagyd, hogy sodorjon az élet, szólíts le bárkit a faszba.

37/f

2017. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%
Most őszintén... maximum a discobol viszel haza a csajt és dugod meg. De az miért lenne jó? Ha nem tudsz, akarsz elszakadni anyuci szoknyája alól, attól még párod lehet, csak nyitottnak kell lenni. Vacsora, randik-randik hátán és ha összejön akkor vagy megérti a helyzetet vagy kiröhög(nem a ház miatt, hanem mert a szüleiddel élsz) ennyi. Vagy tanulj tovább:D nem késő
2017. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

"Albérletbe emiatt nem szándékozom menni, mert azt a pénzt el is szórhatnám bármire, ennyi erővel."


Ezt nem értem. Ha úgy érzed, a lakás és a lakókörnyezet az elrontója mindennek, akkor nem megérne minden pénzt kikerülni onnan?

Amúgy szerintem ez csak egy ürügy. A haverjaid beszólásai is elbizonytalanítottak, de valószínűleg amúgy is kicsi az önbecsülésed. Ha összejössz valakivel, aki tényleg odavan érted, akkor mindegy lesz neki a lakás, ha aranyásókat szedsz össze, az más tészta.

2017. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Abban mi a kifogás, hogy az anyagi helyzetem nem teszi "még" lehetővé hogy külön költözzek? Ezért érzem magam még mindig annak a szaros 14-15 éves kölyöknek mint annak idején.

Egy albérlet meg az autóm már nagy falat lenne a fizetésemhez képest, és akkor még nem is raktam félre....

2017. dec. 28. 00:59
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rendben vagy csak mond meg a szülöknek saját lakásba szeretnél nőt de ez csak 30 évesen fog sikkerülni.Sokal jobb mint egy életen keresztül fizetni a kölcsönt.Szényenkezni meg nem kel főleg a mai világba de 30 évesen legyen saját lakásod ne legyen ki fogás.Ha találsz nőt lehet az is segítene és elöb költözhetnél.De amelyik a körmét festi meg azt el kel felejteni mert pláza cica .
2017. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj nyugodtan, egy normális lány meg fogja érteni, hogy nem nagyon mehettek hozzád, mert nem olyan a helyzet, sokan vagytok. Egyébként megértelek, én se nagyon tudtam áthívni senkit 18-19 éves koromig, amíg egy lakásban laktunk. Szar ügy, de legalább van hol laknod.
2017. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!