Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan GYK-n tényleg problémána...

Sokan GYK-n tényleg problémának érzik, vagy csak ennyire szeretnek magukról írni?

Figyelt kérdés
Gyakran már "facebook feelingem" van itt, amikor olvasom, és arról szól a kérdés, hogy valaki magáról írhasson, pl. teljesen hétköznapi dologról kérdeznek, hogy "Miért vagyok ilyen...?", a legapróbb vagy legsemmitmondóbb dolgokat problémának állítják be, ami önmagukkal kapcsolatos? Illetve már nem is gondokról írnak, hanem pozitív adottságokról várnak megerősítést, és úgy állíják be, mint egy problémát
2017. dec. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne felejtsd el, hogy ez foleg hetvege es tanitasi szunetben van igy. Unatkozo gyerekek kitalalt tortenete a 80%-a.
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen is van. A legtöbben valódi problémára keresnek megoldást, segítséget, mások csak unatkoznak, vagy senki nincs aki meghallgassa őket, ezért ide írják ki az apróbb-cseprőbb gondjaikat is. Mások pedig beszélgetni szeretnének. Azt meséltem már, hogy... Csak vicceltem.
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is baj. Inkább pozitív irányba erősödjenek, mint negatívba. Mindenki számára hasznosabb így. Kivève egy szűk rèteget. Nekik haszontalan, egyenesen káros.
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
unatkozó kockafejek kínjukban már nem tudnak mit kitalálni.
2017. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan csak dicséretet várnak. Hallani akarják, hogy ők különleges, egyedi, megismételhetetlen csodák. Bókvadászok, ne bosszankodj rajtuk, majd kinövik. Talán...


Igaz is, én 177centi és 44kiló vagyok, szerintetek is kövér vagyok? :)

2017. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma ittam egy kakaót és eszembe jutott milyen szerencsés vagyok, kinéztem láttam a havat. Akkor éreztem meg hogy a széles mellizmom "fáj" szóval tegnap megkapta a megfelelő terhetést. Ma lazítottam, két pohár kakaót ittam.
2017. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!