Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha betegesen...

Az normális ha betegesen többet akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
eltelik munkával 2-3 nap, akkor úgyérzem még kell nem elég.. Pénzt akarok, mert soha az életbe nem jön össze egy lakásra
2016. szept. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyarba vagy nemis lesz lakásra annyi pénzből amit ott kézhez kap az ember. Talán havonta 1000ft ot ha el tudtam volna tenni xD max biciklit vettem volna talán 1-2 év alatt.

Meg gondolom a munkát nem azért csinálnád s hajtanád mert szeretsz dolgozni. >< Csak a fejedbe az a halk suttogás : "jövő, külön élet, lakás" stb

2016. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyasmi, de a rendszer is jó, napi rutin
2016. szept. 4. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. De sajnos eMO-n nem a munka szeretete hajtja az embert, hanem hogy egyszer talán tovább jut. De nem. Átérzem...
2016. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Farkas71 válasza:

Én igy voltam mert minden barátom lusta disznó meg ha elkezdesz valamit akor be is akarod fejezni vagy csak símán mindenből a legjobbat akarod kihozni.Ja és nem mindegy hogy 100k keresel vagy 150k vagy 250k mert ha kijársz egy Hunfalvy-t akkor ott a 200-270k közti fizetés.Legtöbben csak 100k keresnek...vagy menny el gitározni 400ft óra bérrel

Meg lekell adni az energiát azt ha még pénzt is keresel vele az jó, föleg itt.

Örülnöd kéne mert minden nap 12 óra munka után legtöbb ember kidöl.Meg majd megunod 30 év után...

2016. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!