Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen hihetetlenül buta...

Miért ilyen hihetetlenül buta a legtöbb ember?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt, hogy én hű de okos vagyok, de az a nagymértékű ostobaság és butaság kezd elkeseríteni, és még mintha szándékosan büszkék is lennének erre
2017. dec. 29. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Szóval azért buták, mert te azt mondod... Jó.:)
2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A buta relatív. Szerintem ez a kérdés butaság, tehát te is buta vagy. Na, most akkor mi a helyzet?
2017. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Itt most nem rólam van szó, hanem a kérdésben szereplő rétegről. Nem azért buták, mert én azt mondtam, hanem a megnyilvánulásaik miatt, itt gyakorin is a válaszoknál, vagy akár élőben is.


Szoktam olvasgatni itt kérdéseket különféle kategóriákban, de néha teljesen el vagyok képedve egyes válaszokon.

2017. dec. 29. 14:32
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem fejtetted ki, hogy számodra milyen határok közé esik a butaság jelentése, így ne is várj konkrét választ.
2017. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
És most ezzel mit kezdjünk? Változtassuk meg őket?
2017. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az is butaság, ha téged elkeserít ez.
2017. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Számomra már az is a butaság határát súrolja, ha látom, hogy fiúk/férfiak itt nyavajognak, hogy soha nem lesz barátnőjük, szidják a nőket, de semmit nem tennének a helyzetük ellen. Vagy pl. az, amikor egyes nők azzal foglalkoznak, hogy a szomszéd Julcsi miért nem szoptatja a gyerekét, miért sárga ruha van a gyereken a rózsaszín helyett, miért nem alszik egy szobában a gyerekkel, stb.

És még nagyon sok példát lehetne sorolni.

2017. dec. 29. 14:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tudom
2017. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy kérdező. Ne utáld ezért őket és ne haragudj ezért rájuk. Reflektálj.
2017. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölök én senkit, inkább elkeserít ez a helyzet.
2017. dec. 29. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!