Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok ha egy vadidegen fiú bejelöl Facebookon, mondván tinderen látott meg?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok csak van egy lány akit megtaláltam facen de nincs már superlike-m csak nem akarom elveszíteni

Az esetleges reakciók érdekelnének

20F



2016. ápr. 17. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy nagyon köszi, hogy szól, máris indulok a rendőrségre, mert nincs Tinderem, valaki visszaélt a képeimmel, személyazonosságommal vagy akárhogy is mondják ezt hivatalosan.
2016. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs Tinderem, de ha normális, akkor elkezdenék vele beszélgetni.
2016. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

azt gondolnám, hogy hazudik, mert nem ismerem a tindert.


nem válaszolnék neki

2016. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tinderem, de sajnos néha így is bejelölget pár vadidegen, pedig a profilképem nem kihívó, az adatlapomból meg semmit se lát ismeretlen...
2016. ápr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jelölném vissza. A tindernek pont az a lényege, hogy akkor kommunikálunk egymással, ha kölcsönös a szimpátia. Amúgy is rühellem, ha ismeretlenek bejelölgetnek, a fész nem társkereső.


Nyilván ha neked feldobja a csajt, a csajnak is téged. Ha kölcsönös a kedvelés, akkor úgyis megtaláljátok egymást, ha meg nem, akkor minek jelölgetni? Ha tinderen nem vagy szimpi, akkor fészen se leszel.

2016. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

# 5: Pontosan úgy gondolom, ahogy az 5-ös. A Tinderben azt szerettem (amíg használtam), hogy nem tud boldog-boldogtalan kapcsolatba lépni velem, hanem csak az, aki nekem is szimpatikus.

Tartsd tiszteletben a szabad akaratát! Egyébként úgy tudom, 12 óra múlva újabb superlike-ot kapsz. Ha annyit nem tudsz várni egy nőre, akkor nem lehet olyan komoly a vonzalom...

2016. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább csak kíváncsiságból vagyok fenn fogok tudni aludni :)
2016. ápr. 18. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Ismerkedtem egy lánnyal egy sima netes társkeresőn (nem tinder). Egy hétig beszélgettünk, aztán már valamiért nem írt vissza, pedig épp tovább léptem volna vele az ismerkedésben.

Pár héttel később megláttam őt tinderen. Az ott kiírt keresztneve alapján megtaláltam és bejelöltem facebookon is. Ez mellé még írtam neki a társkeresőn is (ahol korábban hetekig nem válaszolt), hogy megtaláltam őt facebookon és bejelöltem. Na erre már válaszolt, de csak annyit, hogy "Hogy találtál meg?" Én hülye egyből leírtam neki, erre megint semmi válasz nem jött utána.


Hogy lehet valaki ilyen roh-.adék, hogy nem ír vissza a másiknak egyáltalán akkor, amikor a másik keresi is őt? Azt hiszem párszor már láttam őt személyesen is a buszon. Legközelebb odamegyek hozzá és megkérdezem őt erről személyesen.

A nők is fa--.szok, hidd el, mint a férfiak. Szerintem csak megijesztenéd őt. Nézd meg mit írtak itt is az előző lányok... Ha bejönnél neki, akkor úgy is visszalájkol tinderen és beszélgetni kezd veled. Ha nem jössz be neki, akkor le sem fogsz sza-.rni téged.

2016. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tiltás gomb megnyomása, vagy ezzel ekvivalens egyéb tevèkenység.
2017. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
visszautasítanám a jelölést valószínűleg, ha tovább jelölgetne letiltanám
2017. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!