Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok van itt olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van itt olyan aki visszajelzéssel reagál ha egy vadidegen fiú bejeloli Facebookon?

Figyelt kérdés

tudom hogy sokak szerint ez gáz, de hátha van olyan lány aki nyitott ilyenre nem elutasító. Természetesen én őket is meg tudom érteni. Egyébként még soha nem csináltam ilyet csak érdekel

20/f



2016. jún. 15. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg szoktam kérdezni, hogy ismerjük-e egymást valahonnan.
2016. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
én vissza szoktam jelölni, abban semmi nincs ha bejelölsz valakit. Akkor van gond pl: hogy ha elkezded lehordani ok nélkül
2016. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szerintem célszerű rögtön üzenetet is írni neki, hogy miért jelölöd be, mert egy sima jelölésre valószínűleg elutasítás a válasz. Viszont sajnos az fb üzenetküldő rendszere olyan, hogy nem is biztos, hogy látja, ha ismeretlenül írsz neki, nem biztos, hogy eszébe jut megnézni azt a mappát, így hiába írsz, ő csak a jelölést veszi észre.


Velem is volt olyan, hogy bejelöl valami csaj, ráírok, hogy miért jelölt be, de el sem olvasta :D Nyilván ezért. Aztán visszautasítottam, gondolván, hogy ha fontos, akkor vagy megnézi az üzenetmappát, vagy bejelöl megint, de egyik sem történt meg.

2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Igen, akad, a mostani barátnőm pl minden jöttment visszaigazol.


26/F

2016. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En meg szoktam kerdezni, honnan ismerjuk egymast. Esetedben visszajelolnelek. Teljesen baratsagos ember vagyok.

N

2016. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem, de a képről szimpatikus, akkor visszaigazolok, de nem írok rá, hogy miért jelölt be. Ha szeretne valamit, akkor nyugodtan írjon. A volt barátomat is így ismertem meg, bejelölt, visszaigazoltam, aztán írt is, majd találkoztunk és összejöttünk :) bár kb csak 1 hónapig voltunk együtt.


Most kb 1 éve van barátom, azóta nem nagyon igazolgatok vissza idegeneknek.

2016. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem volt olyan, hogy több hónapig keringett nekem küldött üzenet a rendszerben, mire megkaptam, olyan embertől, akit nem ismerek, mindez úgy, hogy én figyelem is azt az egyéb mappát, és ott sem volt, csak az üzenet dátumából tudtam, hogy mégis mikor indították útjára.

Mondjuk ha valaki bejelölt, és visszakérdeztem, hogy mégis mire véljem, mert dunsztom sincs, kicsoda, akkor rövid időn belül kaptam választ, szóval ezzel a részével még gondom nem volt, de simán ilyen esetben is előfordulhat hasonló.

2016. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak azt jelölöm vissza, akit személyesen ismerek. Itt írta fentebb valaki, hogy "nincs abban semmi". Dehogynem, vadidegen csak ne lásson adatokat rólam infókat. Nem akarom akárkivel tudatni, h hová költöztem, hol dolgozom, melyik suliba jártam, milyen esemény történt velem épp. ezek csak az ismerőseimre tartoznak és még ők is visszaélhetnek vele, nemhogy egy idegen.


Nekem is van olyan ismerősöm, fiatal lányka, tele van líbiai, török stb.pasikkal az ismerőslistája, úgy, még iskolás, a nyelvet nem beszéli, nem járt ezekben az országokban soha, személyesen 100%, hogy nem ismeri ezeket az embereket és kétlem, h mindenkivel az angolt gyakorolja suli után.

2016. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól függ hogy néz ki és hány éves
2016. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Minimum az, hogy irjon par sort magarol.

Kaptam mar szep leveleket, de mivel nem jott be kepek alapjan a srac, nem irtam. Eleinte meg igen, de amikor elkezdtek omleni a levelek/bejelolesek, mert eleg aktiv lettem egy csoportban abbahagytam az irkalast.

Ja meg volt 1 katasztrofalis randim, meg 1 idiota, aki randiznj akart aztan kiderulr van csaja.


A bejelol es nem ir semmit utalom.


Amugy sajnos a jopasik nem igy csajoznak, az a tapasztalatom.

2016. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!