Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már verbális...

Találkoztatok már verbális zaklatással itt a hozzászólók részéről?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérnék.Köszönöm.

2017. dec. 30. 13:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Tiltom őket ha privátban zaklat. Hol izgat hogy egy kis bekattant hülyegyerek épp unatkozik? :D
2017. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Az Interneten vagy, hozzá kell szokni. :D
2017. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Ritkán igen priviben, a válaszoknál meg szerencsére mégritkábban. Csak saját magát minősíti az illető ilyennel.
2017. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gyakran megesik, hogy valamelyik nyomorék minősíthetetlen hangvételű levelet küld. Törlöm, letiltom, és az élet megy tovább.
2017. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Persze:)

Az egyik publikusan előadja sajnálható szentet, majd privben a kriminális gyökeret:D

2017. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15, pofibuki!


Jaja, én is jártam már így nemegyszer. Köpni-nyelni nem tudtam. 13 éves lány létére (kérdésében) elküldött anyámba, de most még finoman fogalmaztam, nem részletezem, miket írt. :)


Kérdező! Figyelmen kívül kell hagyni, és nem leállni vele vitatkozni. Elolvasod az elsőt, ha nem tetszik, amit ír, a többit már nem is kell. Tiltani nem szoktam, had írkáljon. :)

2017. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
... az lemaradt, hogy a kérdésében adta ki magát 13 éves lánynak..., privátban nem épp annak tűnt. Inkább valami perverz állatnak. :)
2017. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem. Olyannal már igen, aki veszekedni akart, de ilyeneknek nem válaszolok. Privát üzenetekre meg végképp nem.
2017. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!