Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni az állandóan...

Mit lehet kezdeni az állandóan panaszkodó, önsajnálkozó lélekszívókkal?

Figyelt kérdés

Betelt a pohár,hogy egyesek állandóan nyavalyognak,hogy nekik ez meg az a bajuk. Azt az érzést keltik bennem,mintha nekem kellene megoldani az ő problémáikat,én meg belefáradtam ebbe.


A minap valaki megint nyafogott,hpgy neki ez fáj az fáj,áradt belőle a negatív szöveg,erre én határozottan a tudtára adtam,hogy jó lenne,ha nem panaszkodna,problémázna minden szaron,erre természetesen megkaptam,hogy én vagyok a g**i. Ezután rászóltam,hogy nem én vagyok a bűnös,hogy nem vagyok hajlandó a hiszterikus önsajnálkozásait hallgatni.

Mindenkinek a saját problémáit KELLENE megoldania,nem a gyengére(azaz rám) hárítani a felelősséget. Aláírom,hogy egy szar vagyok,de akkor sem akarom az önsajnáltató,kedvrontó emberek litániáit hallgatni.



2017. dec. 30. 17:29
1 2 3
 11/23 .,,.,,.,, ***** válasza:
75%

Tudod az a baj, hogy te azt hiszed, hogy neked kell megoldanod, pedig nem.

Az ilyen emberek csak kiakarják beszélni magukból, mivel ez után kicsit jobban érzik magukat.

"Ezután rászóltam,hogy nem én vagyok a bűnös,hogy nem vagyok hajlandó a hiszterikus önsajnálkozásait hallgatni." Szerintem senki nem mondta, hogy te vagy a bűnös.

Nem kőtelező meghalgatnod, de a barátokat illene.

"Mindenkinek a saját problémáit KELLENE megoldania,nem a gyengére(azaz rám) hárítani a felelősséget. "

Szerintem senki nem kérte hogy old meg a problémáit, esetleg azt hogy halgasd meg.

Miért gondolod hogy te gyenge vagy?

2017. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11 Senki problémája nem érdekel. A lószart se érdekli más baja,megtiltottam,hogy panaszkodjanak és ha nem tetszik húzzanak el!

Remélem nem gondolod hogy mások bajairól tudnom kellene,mert LE-SZA-ROM!

2017. dec. 30. 20:11
 13/23 A kérdező kommentje:

#10 Aki nekem nyavalyog arra durván rászólok,hogy tudja kinek mondja!

Más problémája nem az enyém és dugják fel maguknak én leszärom mindenki gondját!

Nem vagyok senki lelki szemetesládája. Akinek nem tetszik,takarodjon!

2017. dec. 30. 20:14
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, hogy miaúristenért minket zaklatsz nyivákolásoddal s miért nem oldasz meg egy ilyen légyfos problémát:DDD
2017. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért hergeled akkor magad?
2017. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hasonló az én társaságom, és szintén mikor megemlítettem, hogy abba kéne hagyni ezt a negatívságot én lettem a bunkó! :D Szépen lassan le kell építeni az ilyen embereket... neked is jobb lesz!
2017. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#14 HAGYJÁL BÉKÉN ÉS NE SÉRTEGESS!
2018. jan. 1. 21:24
 18/23 A kérdező kommentje:
#15 Igazam van te nyomorult kis pondró.
2018. jan. 1. 21:46
 19/23 .,,.,,.,, ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha nem érdekel semmi sem akkor nem kell emberek közé menni.

Úgy veszem észre, hogy ahelyett hogy normális "hangnemben" elmondanád, hogy miért érzed magad rosszul ha valaki a problémáiról mesél, be pánikolsz és hajtogatod hogy "LE-SZA-ROM".

Az pedig hogy " megtiltottad", hát......... Ott helybe b***talak volna pofán.

Az hogy neked lelki bajaid vannak nem jogosít fel arra hogy ilyen pofátlán legyél.


Egyébként a 14-es válaszoló szerintem arra utlat hogy most te is itt nyavalyogsz a problémáidról.


Boccs ha "nyersen" fogalmaztam, nem akarlak megbántani.

2018. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

# 17


Mi volt ebben sértés???

Neked valami komoly problémád van személyedben, de kérlek nehogy itt magadnak meséld el, mert még kiborulsz a fotelkédből-magadtól, hogy megint egy problémázóval szembesülsz:DDD

2018. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!