Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megengednéd a feleségednek/fér...

Megengednéd a feleségednek/férjednek, hogy ránézzen a Facebook-odra?

Figyelt kérdés
Vagy mindig kiloggolsz, véletlenül se lássa? Ha mondjuk ő nem lenne regisztrálva és megkérdezné, körülnézhet-e, mi van a közös ismerőseitekkel, hogyan reagálnál?
2017. dec. 31. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek sem engedem meg. De én sem nézek bele máséba, hacsak nem kifejezetten megkér rá (a szüleimét pl. pár hónapja egy vírus miatt le kellett takarítani, és ők megkértek rá, hogy csináljam meg).
2017. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? Nincs ott semmi különös.
2017. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Mindig be vagyok jelentkezve, akkor is ha elmegyek otthonrol. Tudja a jelszavam is, nincs rejtegetnivalom.
2017. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem
2017. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Megértem, aki nem akarja, hogy mások lássák, mit beszélget másokkal meg ilyesmi, de egy házastárs előtt mi szégyellnivalója lehet valakinek?

Az már egy halott kapcsolat, ha bármi rejtegetni valója van az egyik félnek.

2017. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Saját gépemen mindig be vagyok jelentkezve én is. Nem hiszem, hogy nézegetni szokta a férjem. Ő az asztali gépet használja a legtöbbször, ő ott van bejelentkezve. Nem szoktam nézegetni, de ha megnézném, akkor se szólna semmit.
2017. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémre bárki ránézhet, mert nem vagyok fent.:)Aki meg nem a szeretőjével levelezik, annak nincs titkolnivalója amúgy se.
2017. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem azért nem engedek senkit a fiókomba, mert szégyellnivalóm lenne, hanem mert ennyi privát szférát hadd őrizzek már meg magamnak, hogy a fiókjaimhoz másoknak nincs semmi köze. Aztán ha azt akarom megbeszélni a közös ismerősökkel, hogy milyen meglepetés bulit csináljunk a drágának, azt is látja, ha beléphet. Csináljon saját fiókot, ha nincs neki.
2017. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Nincs mit rejtegetnem, lazán nyomom a közösségi médiát, miközben ő az ölemben kucorog. Együtt röhögünk a sok hülyén :D
2017. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy érdekes kérdés.

Abszolút a bizalomra épül a dolog és kétélű fegyver.

Nem titkolok semmit, ha akarja megnézheti és ez fordítva is igaz.


DE


Annak ellenére, hogy szabad, nem élek vissza a helyzettel és nem nézek bele. Tiszteletben tartom a privát szférát. Engem már az is zavarba ejt, ha valamiért nem tud pötyögni messengeren, de fontos dolog jut eszébe (pl vezetés közben) és engem kér meg hogy írjam meg az üzenetet, majd olvassam fel a választ.



Ha nekem nem lenne és közös ismerősre lennék kíváncsi megkérném, hogy navigáljon az adott személy adatlapjára és mutassa meg, de hogy én keressek benne valakit, azt nem tenném meg. Tehát ebből kiindulva a kérdés elég furcsa. Ismerős miatt körül nézni. Olyan mint egy jó kifogás a kutatásra, nem feltétlenül a profil tulajdonosa után, lehet egy olyan ismerős után, akinek nem örülnél, ha az illető utána szaglászna. Ilyen esetben pedig egy lehetséges válasz:

Rendben, mondd kire vagy kíváncsi és megmutatom az adatlapját. Ez afféle adok is meg nem is.

2017. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!