Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megengednéd a feleségednek/fér...

Megengednéd a feleségednek/férjednek, hogy ránézzen a Facebook-odra?

Figyelt kérdés
Vagy mindig kiloggolsz, véletlenül se lássa? Ha mondjuk ő nem lenne regisztrálva és megkérdezné, körülnézhet-e, mi van a közös ismerőseitekkel, hogyan reagálnál?
2017. dec. 31. 18:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
8 év után kértem egyszer ilyet. Nincs állandó kontroll.
2018. jan. 1. 12:00
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodnod. Ez is a félrelépők dumája “állandó kontroll”, mikor egyszer kérsz valamit. Akinek nincs titkolnivalója, az meglepetten, de nyugodtan annyit mond, hogy persze, és hagyja, hogy megnézz bármit. Utána szintén nyugodtan, kicsit csúfolódva megkèrdezi, hogy “na találtál valamit?” és együtt jót nevettek az egészen. Aki ráparázik, meg jön a kontrollal, a feltétlen bizalommal, meg a privátszférával, az bizony titkol valami csúnyát, azért ideges.
2018. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Soha nem léptem félre, soha nem is fogok, de idegesít, ha fölöttem állnak, ha nézik, mit csinálok, és ha belépegetnek a fiókjaimba, legyen az akár a mobiltelefonom, akár a számítógépem, akár a Facebook, akár ez az oldal, tökmindegy.


Kérdező, te meg kommunikálj a pároddal és kész, ne tőlünk kérdezősködj, mert nem mi ismerünk titeket.

2018. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!