Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Indokolatlan pozitív érzések....

Indokolatlan pozitív érzések. Mintha valami jó közelegne. Vajon mi állhat mögöttük?

Figyelt kérdés

A körülményekhez képest sokszor van olyan, azt érzem, hogy valami hatalmas és nagyon jó változás fog történni az életemben.



Rendszerint ilyenkor nagyon komoly izgatottság lesz rajtam úrrá, van hogy aludni se tudok, el kell mennem sétálni egy órát és csak van ez az érzés, hogy "na most valami k***a király dolog előttállok".


Nyilván, most itt az új év, meg minden, erre is foghatnám, de az év bármelyik napján rámtörhet.


Persze, csodák nincsenek, sosem volt ilyen nagy szerencse az életemben. Az érzés után soha nem történik semmi nagy és el is múlik egy kis idő után, (akár milyen hihetetlen, de nem vagyok "érző meg ilyenek" :D :D) ürességet sem hagy maga után, de nem tudom hova rakni ezt a dolgot.


2018. jan. 2. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nyugi nem fog. Majd elmúlik az érzés..
2018. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki és élvezd ki, amíg tart. Lehet, hogy semmi különöset nem jelent, de az is lehet, hogy valami jó fog történni. Nekem volt már jós-álmom, aminek nagyon örültem akkor, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hiszen egy álom akár csak a saját vágyainkat is megmutathatja, aztán a végén meg bejött a dolog a valóságban. :-) Persze nem minden álmom ilyen, a legtöbb csak a napi történések feldolgozása, emléke, vagy a távoli vágyaim, de elvétve akadnak ilyenek is. :-)
2018. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
A fiatalok 50 %-a bizakodóan tekint a jövőbe. A többieknek nincs pénze drogokra .
2018. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Második: Sajnos annyira nem tudok neki örülni, mert mint írtam nem történik semmi ráaádsul az soha sem jó jel, ha luftos érzései vannak az embernek. Nincs szebb holnap, meg csodák és hasonlók. Főleg nem ingyen.


Valami félremegy ok nélkül és furcsálom. Lehet ez a fordított depresszió :D


Első válaszoló: tudom..tudom napról napra közelebb a halál, csak bírjuk kivárni :)


Harmadik: 30 évesen már nem vagyok annyira fiatal, de valóban nincs pénzem drogokra sem :D

2018. jan. 2. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy az embernek csak úgy minden nyilvánvaló ok nélkül rossz a kedve, befordul, nem igaz? Logikus, hogy időnként az ellentéte is előforduljon ennek, csak hát a negatív élmények mélyebb nyomot hagynak, így az emberek is inkább arról beszélnek.
2018. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, optimista vagy. Idővel majd kiderül, hogy volt- e "alapja".
2018. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek nekem is vannak, es persze ahogy elottem leirtak a depis napok “szrabbak”... logikus nem? :))
2018. jan. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, logikus. Igaz, a depresziós napoknak azért van alapja, mert lássuk be az életben elég sok kudarc fel tud halmozódni. Csak úgy ok nélkül viszont nem nagyon szoktam befordulni.


Ezek viszont teljesen alaptalan ösztönből jövő érzések.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2018. jan. 3. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi állhat mögöttük, de én is többször átéltem már ezt :)
2018. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!