Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megváltoztam ennyire, van...

Ha megváltoztam ennyire, van még visszaút, ahhoz a lányhoz, aki voltam?

Figyelt kérdés

Régen máshogy viszonyultam egy csomó mindenhez, első volt a saját célom, a karrierem, a barátaim és a családom. Nem érdekelt a pasizás, nyugis volt minden. Hiányozni hiányzott egy férfi, de teljes életem volt egyedül is, úgy érzem. Ma már teljesen fordult ez a kocka. Volt egy hosszú kapcsolatom, akkor változtam meg. Első volt a párom, folyton a kedvében akartam járni, megfelelni neki, és egy idő után már őt is családomnak éreztem, mellette képzeltem el az egész életem.Viszont a többi dolgaim eléggé elengedtem mellette, második lett a karrierem, a barátaimat is hanyagoltam, sőt nem hallgattam rájuk, mikor mondták, hogy nem tűnök boldognak a párkapcsolatomban. Aztán szakítottunk. Gondoltam, hogy visszamegyek erre a magamnak való szintre, de pótlékot kerestem inkább. Még mellette is elment az egész kedvem magamtól, és majdnem elszúrtam miatta teljesen a dolgaim. Nem rajtam múlt, hogy nem szúrtam el, viszonylag még időben ő épített le.

Most nem tudom, az a baj, hogy régen nagyon magányos voltam, és félek, hogy megint évekre egyedül maradok, vagy valamilyen személyiségzavarom lehet?

Már egy ideje olvasgatok a borderline-ról, eléggé sok dologban magamra ismertem, viszont a családi kapcsolataimban nem igazán törnek fel ezek a dolgok. Barátságokban és párkapcsolatban viszont nagyon.

Ilyen esetben lenne értelme pszichológushoz mennem, vagy ha most kitartok x ideig egyedül, akkor még lehetek az az erős és független ember, aki voltam? Elsősorban olyan nők tanácsainak örülnék, akik átmentek hasonló időszakon, akár privátban is beszélhetünk! Előre is köszönöm :)

23/L


2017. ápr. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne olvasgass, mert beképzelsz dolgokat, nincs semmi bajod.

Tinikorban az a normális, ha a családról a hangsúly a baráti kapcsolatokra terelődik át, valószínűleg régen azért érezted jól magad, mert a családi kapcsolatok dominánsabbak voltak, ahogy pedig átkerült a hangsúly a társas kapcsolatokra. Mikor szakíttotatok?

2017. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy helyett most :D
2017. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly decemberben. Már akkor is elég domináns volt a baráti kapcsolataim is, de elgondolkozom ezen.
2017. ápr. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!