Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem kezdődött borzalmas...

Csak nekem kezdődött borzalmasan depressziósan és rosszul a 2018 as év?

Figyelt kérdés
:(
2018. jan. 3. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van rajtad másik rohadt sok ember akinek szintén ez van.

Ha ezen fixálni akarsz, legalább olyan kérdést írj ki amiben próbálod javítani a helyzeteden, és leírod a problémáid, kérsz segítséget, stb. Mert akkor legalább nem a gödörben sírdogálnál és hangoztatnád hogy a gödörben vagy, hanem ki is juthatnál belőle.

2018. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pacsi teso :D

Probalok tenni ellene de..nem megy.

Amugy ha gondolod irhatsz.

2018. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Captain Logic ***** válasza:
Ha eddig is ilyen hangulatod volt, akkor egyértelmű lehetett volna, hogy ez most sem fog változni, hiszen a lelked leszarja, hogy 2017 vagy 2018 van…
2018. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ugyan minek? az egész életem a gödör kimászásról és a küzdelemről szól mert egy gyenge szär vagyok. mindig elhittem hogy volt célja az életemnek de nem vagyok életképes. egy gyáva barom vagyok aki minden szeméttől depresszióba esik mert egy elkényeztetett gyenge idióta.
2018. jan. 3. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok, viszont az év utolsó napján egész jól éreztem magam, de mióta új év van, azóta állandóan nagyon fáradt, stresszes, depressziós vagyok, enni sincs kedvem...
2018. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az egész eleted ilyen, akkor miért csodálkozol, hogy egy évváltás nem változtatott semmin? Ahhoz te kellenél...
2018. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért, hogy jól érezd magad, és ne higgy olyan butaságokat magadról hogy szar vagy.

Elmondok neked egy elég lényeges dolgot.


Az emberek többsége 5%-ban tudatos, 95% -ban tudatalattijukat használják.

Tehát egy ember személyiségét HATALMAS százalékban a környezete formálja meg.

Tehát nem te vagy a gyáva, a rossz, a gyenge, csupán ezt nevelték beléd.


Az embereket ha nem teszik tönkre lelkileg, olyan lennének mint a kisgyerekek: Kíváncsiak, játékosak, mindig vidámak és szeretőek.

De tegyük fel, egyik gyerek keresztül megy olyanon, hogy odamegy az apjához játszani, az apjának szörnyű napja van, ez miatt megveri a gyereket.


Mit tanul a gyerek ebből?

Hát bazinagy baromságot. Mondjuk azt, hogy nem szabad az emberekhez közelebb menni, mert tönkre fognak tenni és az nagyon fáj. Úgy érzi nem bízhat meg senkiben igazán, hisz a saját apjában is csalódott, de NEM ÉRTI MIÉRT. Nem tudja, mi történik és miért, ezért hatalmas butaságokat talál ki, és innen kezdődik a személyiség rombolódása.


A gyerek ezek után depresszióba esik, és nem akar kimenni sehova évek múlva sem, hisz azt hiszi még mindig hogy minden ember meg akarja verni. Ki akarna kimenni úgy az utcára hogy azt hiszi mindenki meg akarja verni? Senki.


Semennyire sem gyenge senki, se nem gyáva. Csak tudatlanok. Ha te olvasnál sokat ezekről a dolgokról, rájönnél semmi baj nincs veled. Sem senkivel.


Én bennem is rengeteg ilyen dolog van mint amit leírtam, ezek a tévhitek. Mindennap olvasok, tudományos videókat nézek amik tágítják a tudatom, és hihetetlen gyorsan és könnyen gyógyulok ezek miatt, és elég durva, mély depresszióba volt részem amikből kijöttem. Olvass könyveket.

Hajrá.

2018. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szóval elmondom a 2018-as év kezdése miért borzalmas: vizsgaidőszak. :((
2018. jan. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Nem csak neked... csak a többiek már rájöttek, hogy önsajnálatból nem lehet megélni...
2018. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 htuomotssa válasza:

Adam 333 nevű felhasználó válaszára:


Amit leírsz alapvetően igaz, de vigyázz azzal, hogy az "egyszerű" emberek könnyen úgy értelmezik a mondandód, hogy a helyzetük nem a saját, hanem a környezete hibája. Innentől pedig a hozzáállása érdemben nem fog változni, csak sajnáltatja majd magát, hogy ő pont ilyen peches.


Egyébként egy tipp a 'depiseknek':


Mindenki depis. Mindenkinek a töke ki van a nap nagy részével és mindenkit ér rengeteg negatív behatás. A fő különbség a produktív és a depressziós ember között az az, hogy ezeket a behatásokat hogyan reagálja le.

A: Lógatod az orrod és elszégyelled magad

B: Fuck u all, csak azért is jobban csinálom ezentúl.


Ahhoz, hogy az életben eredményes legyél kell egy alapvető aggresszió (nemtől függetlenül) ahhoz, hogy életben maradj. Nem sokkal másabb a társadalmunk, mint mikor még ősközösségekben éltünk. Aki gyenge, az lemorzsolódik.


Szóval amit tehetsz: Beveted a "csak azért is rohadjál meg" taktikát. Ha valamit elcseszel, nekimész újra. Nem az számít, hogy sikerül-e. Hanem az, hogy sosem adod fel. Ha sosem adod fel, akkor előbb-utóbb sikerül. De tessék nyugodtan dühösnek lenni és a frusztrációd energiaként felhasználni a próbálkozáshoz. A szomorkodás csak lehúz és hátráltat, a düh viszont kiváló motiválóerő. Szóval próbáld felhúzni magad és hévből próbálkozni. Legyen ez akár a suliban a tanulás, vagy az ha valakik piszkál a suliban. Ha egymás után századjára is magabiztosan felállsz a földről akkor is tisztelni fognak ha esélyed sincs a győzelemre. Pusztán a tény, hogy küzdőszellem van benned, pozitív hatást vált ki az emberekből.


Tapasztalat: A 15-35 generációban van egy olyan réteg akik anyunál laknak, eltartják őket, gyakorlatilag csak tengnek lennek és a szar is ízetlen. Ők szoktak totál motiválatlanok lenni és mivel nincs cél amire vágynak, így nincs lelkesedés sem, hogy a problémákkal szembe nézzenek. Az ilyeneknek azt ajánlanám, hogy írjanak listát. Gondolják végig, hogy jól érzik-e így magukat. Ha nem, akkor változtass. Írd le, hogy min és hogyan, lepapírozva, határidőkkel! Ha lusta vagy, vagy valamiért nem csinálod meg, akkor megbünteted magad valami hasznossal. Megtanulsz és verset, lenyomsz 50 fekvőt, akármi. Amit amúgy nem szeretsz, de hasznodra válik. Ha ezt nem adod fel, hanem folyamatosan próbálod akkor idővel "rááll" az agyad a motiváltabb életszemléletre és eredményeket érsz el.

2018. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!