Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vujity Tvrtko csak nekem...

Vujity Tvrtko csak nekem tűnik ennyire borzalmasan nagyképűnek?

Figyelt kérdés
Tipikusan azt a személyt látom benne aki meg van győződve az (hol helyes de hol sántító) igazáról, és a magabiztossága átesett a ló túloldalára nagyképűségbe. A beszédstílusa, meg a sok nyeldeklése és szemmozgása, ami mellesleg rohadt irritáló nem zavar titeket? (aki ismeri őt persze).. Még azt hallottam előadásokat is tart, de ennyire magasabbrendűség érzéssel, hogy lehet valaki hiteles? Értehtetlenül nézem tevékenységét, komolyan:) Köszönöm a válaszokat előre és elnézést ha valakit ezzel megbántok..nem áll széndékomban

2017. febr. 11. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül mű, erőltetett a stílusa. Semmi eredetiség nincs benne. Tipikus bulvár. Adjuk elő nagyon komolyan a nagy semmit. Még a neve sem igazi. Csak egy felvett név. Amit a sapkájával művel, az meg iszonyat gáz :)

Egyébként nem idegesít, mert nem nézem.

2017. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Valamit azért "letett az asztalra" jóval többet mint a nála nagyságrendekkel nagyobb pofájú és arcú 'celebek' Azokhoz képest nem olyan nagyképű..Alapvetően nekem sem kedvencem,vannak alűrjei pl a hülye sapkája,de leginkább a nemzavar kategóriába esik a személye..
2017. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Néha valóban elég nyegle a viselkedése, de én minden könyvét olvastam, nagyon tisztelem, mint embert, viszont nézni nem szeretem.

Az írásait ellenben nagyon!

2017. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkit idegesit valaki. Szerencsésre őt nem nézem sokat, mert nekem is irritáló kissé, de szerintem minden műsorvezető irritál bizonyos embereket.
2017. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nagyképű, de megjátszott is.
2017. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szerintem a kommentek jol tukrozik a valosagot:)Az aranyok is, hogy kb hanyan szeretik s hanyan nem...mellesleg tenyleg mű...és nem mocskolodasbol irom..
2017. febr. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!