Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jöttek rá, hogy bizonyos...

Mikor jöttek rá, hogy bizonyos álmokat/célokat el kell felejteni?

Figyelt kérdés

Legyen az, az élet bármely területén. Tervezett életút, karrier, párkapcsolat, utazás, képességfejlesztés stb.


Mi volt a kiváltó ok? Hogyan sikerült feldolgozni?


2018. jan. 4. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Mindennap
2018. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha kevésbé fontos az az álom, akkor bármikor; elég hamar rájövök, ha valami komolyabb akadályba ütköztem, és van más/jobb opció is.

2. Ha nagyon fontos álom, akkor addig tartok hozzá, amíg minden kötél szakad.

2018. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan korán.
2018. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Kb, kisiskolásként.
2018. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyermekkorban szembesültem vele, hogy felesleges célokat kergetnem és álmokat szövögetnem...
2018. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyesmi még nem történt velem
2018. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az álmokat nem kell elfelejteni, max. mint célról kell lemondani róluk időnként. De ettől még továbbra is a lényünk fontos részei.

Amúgy olyan 12 évesen jöttem rá, hogy talán mégsem leszek a világ ura, ha nagy leszek. :P

2018. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10-11 éves lehettem amikor rájöttem, hogy soha nem leszek magas, így profi kosaras sem lehetek. Most 170 vagyok 24 évesen és még az alapvető célkitűzéseimet sem tudtam megvalósítani (egyetem, saját autó, barátnő). A magasságom tulajdonképpen az egész énképemet és ezzel az egész életemet hazavágta. Ma már motiválatlan, céltalan és reményvesztett vagyok. A másik töréspont az volt (ez nem tudom hány évesen), hogy rájöttem: Nekem bizony vékony péniszem van. Bár ezzel kapcsolatban még nem ért csalódás (szűz vagyok), de a mai napig iszonyatosan a szívembe nyíllal az a tudat, hogy egy csajt nagy valószínűséggel nem tudnék rendesen kielégíteni.
2018. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden napom ilyen. Rájöttem, nem nekem való a cél. Feladtam a céljaimat, egy ideje csak vagyok.
2018. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!