Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki abszolút nem eszik semmilyen zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Én két ilyen embert is ismerek. Nem eszi meg a kókuszos tekercset, mert mazsola van benne. Nem kell neki csoki, mert eperjoghurtos. Csak a krumpli az, amit megeszi. Még a hagymát a is kiválogatja a marhapörköltből.

2018. jan. 6. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, és az lemaradt, hogy természetesen nem ítélek el senkit azért, mert nem szívesen eszik növényi eredetű ételt. Mindenki döntse el, hogy számára mi a megfelelő étrend, és aszerint egyen, amit akar. Nincs rám semmiféle jó vagy rossz hatással, ez legyen mindenkinek a saját felelőssége. Ámen! :D
2018. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ő döntése, de sajnálom (akkor is, ha tudom, nincs rá szüksége). Gyakorlatilag minden zöldséget és gyümölcsöt szeretek, nekem elképzelhetetlen, hogy lehet valaki rosszul pl. az epertől pusztán azért, mert gondol rá, mint itt aki írta fentebb. Húst alig eszem, nem is igénylem, plusz ellenzem az nagyipari állattartást, mind az emberek, mind az állatok miatt. (Ettől persze tudom, hogy az ember mindenevő, és nem a kollektív veganizmus a megoldás, de a jelenlegi rendszer elvetendő.) Nekem az emésztésem is sokkal jobb azóta, hogy kikerültem a suliból és nem vagyok menzás, magunknak főzünk, sok zöldséget és gyümölcsöt eszünk, kevesebb szénhidrátot. Engem vallatni lehetne egy zöldség-gyümölcs nélküli koszttal.
2019. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!