Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék jobb, vonzóbb...

Hogyan válhatnék jobb, vonzóbb férfivé? 24/F

Figyelt kérdés

Mint ahogy a nők tudják magukat sminkelni és viszonylag többet tudnak ezáltal kihozni magukból (már akinek az esete az ilyesmi...), hogyan, illetve mivel tudnék férfiként valahogy nagyobb előnyt kovácsolni, hogy vonzóbb legyek? Min lehetne változtatni? Szerintem az alapom jó, csak valahogy mégsem tudom kihozni magamból a maximumot.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2018. jan. 6. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen csajokat akarsz magadnak.

Ha cicusokat, akkor kandúrosan-pávásan-trendin öltözz.

Ha érett gondolkodású nőt, akkor elegáns vonal....stb, így tovább.

Ezek csak külső csics, ami kutyasz@rt sem ér ha nincs kisugárzásod, sármod.

2018. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfias öltözék + jó parfüm.
2018. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rövid szakáll/borostás arc férfias. Vonzó, ha valaki barátságos, udvarias, van véleménye, humoros, kezdeményez, stb.
2018. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakáll/Borosta engem nem feltétlen nyűgöz le, fe ez is személy függő,hogy kinek mi tetszik.

Elegáns még is sajátos öltözködési stílus,határozott fellépés,kisugárzás, nyilván udvariasság fontos. Add önmagadat és érezd is jól magadat saját magadnként!:) ( és egy jó kölni tényleg sokat segít)

2018. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!