Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet családi berögződé...

Hogyan lehet családi berögződéseken változtatni?

Figyelt kérdés

Minden szép és jo lenne (az utóbbi 2 évben sikerült sokat javítani magamon(felénkség, önbizalomhiany, önismeret hiánya)) de vannak olyan dolgok amiken nem tudok változtatni pedig szeretnék (rossz szokások, rossz gondolkodásmód nehany dologgal kapcsolatban, kötődési gondok)

Nem arrol van itt szó hogy tökéletes akarok lenni hanem arról, hogy szeretnék mindent a legjobban megélni.

18L


2018. jan. 6. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi miatt érzed azt, hogy nem tudod az élményeidet, érzéseidet a legjobban megélni? Mi az, ami visszatart? Számomra akkor kezdtek el gyökeresen megváltozni a dolgok, amikor albérletbe költöztem és magamon kívül senki mással nem kellett foglalkoznom. Azóta érzem magam teljesen önmagamnak, és rengeteg dolgot nem mertem csinálni, amíg a szüleimmel laktam együtt.
2018. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!