Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban az jár jobban, aki...

Valóban az jár jobban, aki nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Férjemmel meg egy lány ismerősével beszélgettünk nemrég, amikor is szóbakerült a munkahelyem.

Jelenleg a tanulmányaim mellett egy szupermarketben dolgozom, nem épp a legjobb feltételek mellett.

Van, hogy 6-7 órán át nem hagyhatom el a kasszát, nem ehetek/ihatok, nem mehetek ki a mosdóba.

Ennek ellenére nem szeretném otthagyni az állásom (a férjem fizetése elég lenne, én nagyon keveset keresek), mert nem szeretnék teljesen másra utalva lenni anyagilag, nem szeretnék minden apróságra pénzt kérni.

A lány persze totál kiakadt, hogy ez embertelen, most már biztos soha nem fog elmenni dolgozni.

Mert neki többet ér, hogy kipihent, azt csinálja és akkor, amihez kedve van, nem kell rohanni a háztartással, hogy végezzen vele az ember heti 1-2 szabadnap mellett, a férje meg eltartja, és kész.


2018. jan. 7. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Egye fene én is mindenkit lepontozok a semmiért
2018. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyikőtök se ismerős.
2018. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a lany meg nemtudja milyen boldogtalan tud lenni egy ember ha (jodolgaban) semmi dolga. Ha nem csinal semmi hasznosat, depresszio lesz a vege. Ennek nem kell feltetlenul penzkeresnek lennie, eleg ha pl gyermeket nevel. Azzal mar tesz valamit, amitol a lelke megnyugszik. Egyebkent meg egy ideais vilagban ki ne akarna a napfenynek es a szepsegnek orulni es elvezni azt mindenfele szenvedes nelkul. Csak az ember tragediaja abban all, ha azt hiszi mindaz amit megkapna, boldogga tenne, pedig pont ellenkezoleg.
2018. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!