Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Introvertált...

Mit csináljak? Introvertált vagyok.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem rég vettem észre magamon ezt. Mások is mondták már rám hogy antiszoc vagyok stb, de engem irritál a sok ember. Suliban nem nagyon érzem jól magam a többiek között. Olvastam pár cikket introvetáltakról és szinte minden tulajdonság illett rám. Nincs egy igazi barátom se. Szerintetek mit csináljak?
2018. jan. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, hogy beskatulyázod magad. Ha zavar ez a dolog és változtatni akarsz rajta, akkor csak szeretnél mégis társaságot magadnak. Az vagy és azzá válsz, aki lenni akarsz. Tégy érte.
2018. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Sokan vagyunk így. Pályaválasztásnál próbálj olyasmit választani, hogy ne kelljen nagyon emberekkel foglalkoznod.
2018. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit, fogadd el magad.
2018. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit, fogadd el hogy ilyen vagy, ne akarj mást mutatni kifelé mert úgysem működne hosszú távon.

Aki nem felszínes az nem fog vele foglalkozni, egyébként is rengetegen élnek így. Nincs ebben semmi extra.

Emiatt ne érezd magad rosszul vagy kevesebbnek.

2018. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, én is az vagyok, és nagyon nem jelentett problémát, pedig még kolis is voltam, és most is nyílt terű irodában, emberek közt dolgozok :) Csak magaddal kell kibékülni, akkor a többieket is meg tudod majd oldani.
2018. jan. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!