Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utált meg a szomszéd?

Miért utált meg a szomszéd?

Figyelt kérdés

Ne nezzetek hülyének, kerlek, nem egy komoly dolog, csak zavar.

Régen mindig kedvesen, mosolygósan köszönt az egyik szomszéd, szép napot, jó pihenést kívánt, egy ideje pedig úgy néz rám, mintha meg akarna gyilkolni, nem köszön vissza, pedig tudtommal semmi rosszat nem tettem.

Nem ez életem legnagyobb problémája, csak kb 3 szomszéd van, akit legalabb látásból ismerek, ő az egyik, és eléggé zavar.

Persze az is lehet, hogy történt vele valami komoly és azért, de legalább visszaköszönhetne, szerintem.



2018. jan. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezni nem opció, hogy mi az oka a változásnak?
2018. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Szerintem ezt hívják bunkóságnak,lehet tettél az ő szemében valami sértőt...
2018. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Hogy történt e valami baj, mert úgy érzed valami megváltozott..
2018. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyenes út a rövidebb, kééérdezzz;)
2018. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan így jártam én is. Mindig kedves volt és aranyos és egyik napról a másikra még a fejét is elfordította, ha meglátott... Semmi rosszat nem tettem, nem bántottam a háta mögött sem! Engem is rohadtul bánt, de nem tudok mit tenni, igazából megkérdezni sincs kedvem! Ja és akikkel ő jóban van, azok is kezdenek furcsán viselkedni, flegmán köszönnek, vagy sehogy! A légynek sem ártok, én sem értem... Csináld azt, amit én: sz@rd telibe!
2018. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!