Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a cikkről?...

Mi a véleményetek a cikkről? Én inkább az ilyen megkeseredett öregasszonyokat nem bírom, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 23. 00:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Azért birom,hogy egyik mondatában azt írja,hogy kb kennyrre nincs pénz,de azért internet van..😅Amugy én sem szeretem az ilyen embereket..Timi bevállalta azt amit sokan nem vállaltak volna,és lett egy olyan élete amiben semmi anyagi gondja nincs,nem kell aggódnia semmiért.Ez persze nem tetszik sok embernek,mert nehogy mar neki jobban menjen mint nekünk,es akkor rögtön elkezdenek rosszindulatú pletykákat terjeszteni,meg szitkozódni.Mindenki a saját maga sorsának kovácsa.
2017. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Tisztelt #1-es azért az internet ma már nem luxus, csak azoknak akiknek a neet havi díja sok ezer.


Internetet lehet kapni már 450 Ft/hó ér is.


Az öregasszonyok nem hiszem, hogy "megkeseredett", - tán- bölcsebbek mint 10 egyetemista együtt.


Nem illik leírni az idősebbeket, mert tudásban attól még elég magas toppon lehetnek.


Egy sima lekvárt, megnézném, hogyan dunsztol el egy egyetemet végzett.

Sőt szexuálisan még csak meg sem kérdezem.

Legyetek szívesek az utókort tiszteletben tartani.

Még ha az "okos" világban tuti hülyét csinálnak egyesekből.

2017. ápr. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Ezt egy bölcsészhallgató írhatta viccből, nincsen olyan helység, hogy Tápiógöröngyös!!:)
2017. ápr. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tiszteletben tartom általában az idősebb korosztályt, hogyha nem áskálódnak, pletykálkodnak, hagyják a fiatalokat élni.


Valóban nem szoktunk lekvárt dunsztolni, de Uram bocsá', ezt a fajta tudományt előbb elsajátítanám, mint amikor megtanultam deriválni, programozni, jogszabályokat értelmezni és alkalmazni, stb. Különben sem érünk rá és van az üzletekben elég lekvár, de háztól is lehet vásárolni jóféle házi készítésűt.


Feltehetőén kamu a cikk, írhatta volna azt is a szerző, hogy Hencida-Boncida, engem most csak a szitu érdekelt. Arról nem beszélve, hogy amikor én el vagyok havazva, még a környezetem eseményeit sem tudom lekövetni, nemhogy a bulvársajtót böngésszem.


Timi választotta ezt a életet és mi alapján feltételezi bárki, hogy nincs szerelem a háttérben?! De ha úgy is van, kinek árt ezzel?

2017. ápr. 23. 07:32
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezt egy képzeletbeli személy írta, aki nem idős!

Fiatalasszony a leírás szerint. Dolgozni jár, 3 iskolás gyerekét küldi reggelente iskolába. Olyan harmincas lehet, Timivel egyidős.

2017. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Gizi nyilván nem lehet olyan öreg, hogyha iskolás korú gyerekei vannak (főleg abban a korban, amikor még ki kell őket kérdezni - alsó tagozatra tippelnék), és még dolgozik. Arról nem szólt a sztori, hány gyerek van, a többes szám minimum kettőre enged következteti. De létminimum alatt ki vállal több gyereket úgy, hogy utána sem ruhát, sem minőségi ételt nem tud biztosítani? Felelőtlenség. Nem kedvelem Timit, nem arról van szó, tipikus sugar baby, ha nem Vajnával köti össze az életét, majd valamelyik másik vén milliárdossal.

Egyébként teljesen biztos vagyok benne, hogy ez a nyílt levél egy hatásvadász kamu, engem nem igazán sikerült megérinteni vele.

2017. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is feltűnt, csak a cikk előzetesében még Gizi "néni" volt. De sajnos fiatalban is van sok ilyen.


Azért nem tudok sok szegényt sajnálni (más az, amikor beteg gyermeket kell ápolni), mert mindenkinek megvan a lehetősége, hogy úgy tanuljon, hogy a megfelelő munkakörbe kerüljön, ne minimálbéren kelljen szűkölködnie. Ha más nem, felnőtt korban is képezheti magát bárki. (Én is azt tettem).


A másik pedig, hogy gyermekpárti vagyok (nekem is van két kislányom), de ha már az első gyerkőc után azt tapasztalom, hogy felborítja a családi büdzsét, akkor leállok egy időre a család projektről.


Sokan - a szüleink korosztályából -, származnak többgyermekes családból, a legnagyobb szegénységét maguk után tudva. Őket valóban tudom sajnálom, de a szüleiket inkább már megvetem.

2017. ápr. 23. 08:04
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz, hogy nem érted, hogy Timinek azt a kijelentését parodizálja az írás, hogy "gyémánt fülbevalót minden magyar nő fülébe". Mert hogy annyira ráérzett arra, hogy ebben szenvednek legnagyobb szükséget a magyar nők, nem pedig élelemben és fűtésre valóban.

Timi ostobaságát állítja pellengérre a cikk, nem a gazdagságát.

2017. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Timi csak jót akart. Azt kívánta a világnak, hogy a mindennapi megélhetésem felül a luxus se maradjon el.
2017. ápr. 23. 08:35
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Ironiarol hallottak mar azok, akik ezt a cikket komokyan veszik?
2017. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!