Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy társas meg tudja mutatni...

Egy társas meg tudja mutatni hogy milyen az ember valójában?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal leültünk társasozni. A Trónok harcával játszottunk, ami olyan mint a Rizikó, remélem mond valamit.

Az egyik haverommal a játék elején szövetkeztünk. Nem volt nehéz, enyém volt észak, neki keleten voltak területei: megegyeztünk hogy ő dél felé, én pedig nyugatnak indulok. A játék rendben ment végig, az elején még nem teljesen bíztam benne, két kör erejéig védekeztem, de végül minden az egység szerint haladt. A játék vége felé én és egy harmadik srác álltunk nyerésre, ő a második helyen volt. Én következtem, nem gyanakodtam, megtámadtam azt akivel holtversenyben voltam első, de nem sikerült bevenni a várát, így maradtunk ketten elsőnek. Jött egy negyedik srác, megtámadta a másik első helyezettet és sikeresen bevette a várát, én lettem az első, ő és akivel az egyezséget kötöttem holtversenyben másodikok.

Ezután jött akivel az egyezséget kötöttem és ezen lepődtem meg: rám nézett, és azt mondta: "bocsi, de nyerni akarok" és megtámadta a mellette fekvő, védtelenül hagyott várat, amit így elfoglalt és ő első, én holtversenyben a második lettem.

Maga a játék nem érdekel különösebben, jól szórakoztunk, jó volt, ő nyert de én is jó helyen végeztem, ennyi.


A kérdés: meg lehet ismerni valakit egy ilyen játékból? Én bízok a srácban, de ha az érdekei úgy kívánják, képes elárulni a valóságban is? Mit gondoltok?


2018. jan. 8. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy játék, túlreagálod...
2018. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak egy társas. Pl. Monopolyban a sajátjaidat szivatod meg, de kőkeményen, nekem mégsem romlott meg egy baráti kapcsolatom sem e játék miatt. Ne vedd ezt ennyire komolyan.
2018. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!