Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mert van par olyan ember aki...

Mert van par olyan ember aki nem birja a gyerek hangokat tarsas hazban? Kicsit idegesito

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 01:33
1 2
 1/12 Inessential ***** válasza:
89%

Nem kötelező mindenkinek szeretni a gyerekeket.

Vagy másik dolog, hogy van aki nappal dolgozik és este szeretne csöndben aludni, de ott a gyerek.

Vagy éjszakás volt és szeretne délelőtt aludni, de ott a gyerek.

Nem lehet kellemes.

2016. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Inessential ***** válasza:
100%
Mellesleg nekem nincs bajom a gyerekekkel.
2016. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hat ezis igaz de sajnos egy panel hazban nem lehet kivedeni hogy semmijen kis hang ne aragyon ki
2016. júl. 1. 01:40
 4/12 Inessential ***** válasza:
0%

Hát el kell viselni.

Akinek volt(kisgyereke)/van gyereke(már nagyobb), az megérti.

2016. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igy van nincs mit tenni a gyerekek nem egyformak van hangosabb van csondesebb kicsit torelalni kell es meg van oldva
2016. júl. 1. 02:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell minden megoldást hárítani, mondván hogy a gyerek az ezzel jár. Én panelban nőttem fel, de tudtam, hogy nem szabad ugrálni, futkosni, sikongatni a lakásban. Szőnyegen játszottam pl, arra nyugodtan potyoghatott a legó. Ezek apróságok, és nem fog a gyerek lelke se megsérülni, ha bevezettek néhány új szabályt.
2016. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyenek azok a gyerekhangok. Ha trappolás, visítozás van az éjszaka közepén is, és a kedves szülő nem tesz érte semmit, az azért elég bosszantó tud lenni. Egyszer én is tettem ki a liftbe egy cetlit, hogy a kedves lakók kicsit legyenek tekintettel azokra, akik mondjuk hétköznapokon dolgoznak, és mondjuk hajnal 2 körül nem pihentető a hangoskodás.
2016. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta csend van éjszaka, szóval akire vonatkozott, vette a lapot.
2016. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Alapvetően engem is idegesít, de felfogom, hogy a gyerek ad ki hangokat, szóval szemet tudok felette hunyni, meg igazából lakásban azt csinál, amit akar, nálunk elég vastagok a falak, szerencsére. Viszont pl nálam a lépcsőházban (pont felettem laknak) egy családban a gyerek az valami borzasztó. Nem akarom bántani, mert lehet a szülei neveik rosszul, vagy hiperaktív, vagy akármi, de az a kölyök még nem ment végig a lépcsőházban úgy, hogy ne teli torokból óbégasson/röhögjön/kiabáljon/bömböljön (1 éve lakok ott). Azért az baromi idegesítő, hogy minden egyes nap, mikor hazajönnek mittudom én, 6 óra körül a gyerek végigordítja lépcsőházat, mígfelcammognak a negyedikre. És nem is babáról beszélek, kb 5-6 éves gyerekről van szó. És a szüleit egyszer sem hallottam rászólni, hogy fiam, legalább a lépcsőházban ne ordibálj már.
2016. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hell-ikon ***** válasza:
100%

Azért gyerekhang és gyerekhang között is van különbség. Az, hogy naponta néhány alkalommal teszem azt felsír, felnevet, stb. de a szülő "fékezi" mielőtt túlzásokba esne az még rendben van. De ha a "nincs mit tenni" felkiáltással ráhagyja, hogy tomboljon majd lenyugszik, az már nagyon nincs.


kb. 3 napos élményem, hogy barátosnéval beszéltem telefonon (panelban lakik) és egyszer csak egy éktelen gyerekvisítás hallatszott be a vonalba. Megkérdeztem tőle, hogy mi volt ez ölnek-e valakit, mire közölte, hogy a szomszéd kisgyerek (4-5 éves) aki alatta lakik 1 szinttel az ellenkező oldalon.

Na szerinted neki milyen élmény lehet ott lakni, amikor napi szinten többször is el kell ezt viselnie, mert a kedves szülő tojik a gyerekre is meg a szomszédokra is?


Nem alapból utálják az emberek többsége a gyerekeket, nehogy ezt hidd. De egy idő után egy ilyesmi szomszéddal a legtoleránsabb ember is kijön a béketűrésből.

2016. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!