Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 164cm 74kg milyem dietat...

164cm 74kg milyem dietat tudtok ajanlani? Esetleg gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerüld a szénhidrátot és a zsírt..Tehát tésztákat, lisztes ételeket stb hanyagold. Egyél sok zöldséget. Gyümölcs egészséges (ha friss és nincs agyonpermetezve) de sok cukrot tartalmaznak, ami a diétára nézve káros, ezért csak mértékkel. Cukros üdítőket is felejtsd el, igyál vizet. Egyél zöldségek mellé halat, csirkemellet, ha unalmas és van rá keret akkor sovány marhahúst..meg persze mozogj rendszeresen. Biciklizést tudom ajánlani, a futást nem biztos mert nem tudom hogy a magasságodhoz mennyire számít soknak a súlyod. Ha nagyon sok akkor az izületeidnek nem teszel jót a futással. Viszont konditeremben alapgyakorlatokat bátran csinálhatod szerintem..bármit. Helyi zsírégetés úgysincs, tehát ha a combodról akarsz zsírt égetni akkor nem az a megoldás hogy combra edzel..fokozatosan mindenhonnan fogsz fogyni. Ennél pontosabban nem nagyon lehet leírni a dolgokat mert a fogyáshoz az kell, hogy több kalóriát égess mint amennyit beviszel. Ezt neked kell beállítanod, mi nem tudjuk.
2018. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Update diéta megfelelő a panaszaidra
2018. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!