Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat tudtok...

Milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani sérült vállal?

Figyelt kérdés

Még fél éve volt egy kis izom szakadás a deltámban és a bicepszem felső részében. Már gyógyulóban vagyok... tökéletesen tudom mozgatni a karomat, csak még mindig be van gyulladva az izom egy kicsi emiatt ha bevásárlás után a ball kezemben vizsem fel a max 5 kilogrammos táskát este már fáj.


Persze voltam reumatologusnál és most gyógytornászhoz is járok.


Az a baj, hogy ez alatt a 6-7 hónap alatt rám jött egy 10 kg. Semmit sem edzetem és ugyan annyi ha nem többet ettem mint amikor edzettem.


Nem akarok konditerembe menni, mert még kicsit értelmetlennek érzem. Úgy gondoltam, hogy futással, gugolással és felülésekkel kéne "formában" tartanom magamat vagy kicsit fogynom amíg nem mehetek vissza eddzeni. Persze a gyógytornászommal átbeszéltem pár mozgási formát.


Ti milyen gyakorlatokat ajánlanátok nekem?



2017. júl. 8. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sakk, malmozás, monopoly.
2017. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó az,amiket írtál, futás,bicaj,lábedzés,hasazás,és kaloriadeficites étrend,ha fogyni is akarsz. Esetleg még eljarhatsz úszni,ha azt bírja a vállad. (mellúszás pl.)
2017. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felülés fölösleges, csak a hátat nyírja, de csak hasazni nincs értelme. Fuss.
2017. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg szép lassan erősíts a vállad, amit persze gondolom a gyógytornásszal csináltok, és nagyon fontos, hogy hagyd, had gyógyuljon meg 100% osan, ne kockáztass, én is belefutottam már ebbe nagyon sokszor.
2017. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!