Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul vagyok, őngyilkos...

Rosszul vagyok, őngyilkos gondolataim vannak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szep napot. Igen rég gondolkodom ilyes dolgokon,egyszerüen utalom magam.nem haragszom a környezetemben lévőkre de sajnos ugy érzem hogy nem ide kellet volna szűletnem vagy nem embernek. Borsodban egy faluban lakom dolgos családból származik igy mindig a munkás illetve a tiszteseg es megfelelés vagy ami hajtott de par éve mikor a sulit befejeztem mas hogy kezdtem latni hogy az emberek beszeltek velem nehez de igen sok rossz dolgot meg éltem es ez is rátette a pecsétjét,a munkanekuléség nagy úr erre van egy egyszerü irodai munkám nem sok fizetésért de ugyis ugy néznek ram mint a veres rongyra... Hosszú lenne ezt ecsetelni . Igaz minden emberben van hiba bennem is sok ,de nem ertem hogy az aki elfogadja a másikat amilyen miért kap tobb szemrehányást vagy hatbaszurast mint az aki az ellenkezőjét teszi. Néha mar azt hiszem nem lenne jo ebben a világban élnem . Mit tegyek mit tanacsoltok?

2018. jan. 10. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le magasról a másik vėlemėnyėt. Csak magadnak ės a családodnak kell megfelelned. Ėlj úgy ahogy neked jó ės ne úgy ahogyan azt mások elvárnák, mert szerintük az a helyes. Kb ennyi.
2018. jan. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Arp Du válasza:
52%
Fogadj be egy kutyat ő szeretni fog
2018. jan. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg azért akarsz öngyilkos lenni, mert néhányan beszóltak neked? Ahh, ha én most leírnám milyen szituban vagyok. Nem fogom. Rengeteg embernek van problémája, sőt mindegyiknek van, megoldást kell rá találni. Ha nem jön be a falu, költözz el, keress más munkát, stb.
2018. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nevetséges az emberek 80%-a ilyen piti dolgok miatt akar öngyilkos lenni. De tudom hogy csak a figyelemfelkeltésből írják ki az ilyen hülyeségeket, mert anyuci meg apuci nem foglalkozik velük
2018. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

4-es

A minap pont valami ilyesmit bátorkodtam megjegyezni. Jelesül azt, hogy egy csomó ember van akinek pl tragédiák történtek az életében, meghaltak közeli hozzátartozóik, mégis naponta többször olvasok itt ilyesmit, hogy beszóltak, nincs jó munkám... Ezt én sem értem. Mindenesetre megkaptam a magamét amiért le mertem írni, hogy emberek néha tényleg súlyos dolgokkal küzdenek meg, mégis próbálják élni valahogy az életüket.

2018. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem jó, lekicsinyelni mások problémáját, mert a végén tényleg öngyilkos lesz a semmi miatt, mert mondjuk olyan depressziós állapotban van, vagy tinédzser, aki fokozottan érzékeny.

Ettől függetlenül, kérdező, egészséges vagy, állj a sarkadra és oldd meg az életedet, valósítsd meg az álmaidat.

2018. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

5ös vagyok. Nem akartam lekicsinyleni csak rávilágítottam, hogy manapság azért egyre fiatalabbak írnak ilyesmiket, már 13 évesek is, és ez furcsa. A környezetnek kellene felismernie ezt, h valaki nehezebben oldja meg a problémáit, mi itt sajnos nem tudjuk. Nekem lett valakim öngyilkos, aki egyébként egy életvidám ember volt, persze neki is voltak gondjai, elég nagyok. Ember meg nem mondta volna róla, hogy valami baja van.

Pesten lakom és velem sem bánnak valami kedvesen a munkahelyen, olyanoktól kaptam én is "pofont" akiktől sosem vártam volna, szóval tudom milyen érzés és nehéz így élni a mindennapokat.

2018. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segitségeteket amugy 28 éves fiú vagyok és volt már öngyilkos a családban és sajna elvileg öröklhetö a hajlam is , és mondjuk nála szerelmi bánat véget vettet az életén 18 éves korában.


Igyekszem most a páromal tölteni sok idöt meg állást keresek ahol normalisak az emberek csak sajna itt borsodban ha van is munkád igyekszenek kiturni hogy legyen a másiknak hely , de igyekszem a héten most megyek több helyet is megnézni. remélem sikerül valami.

2018. jan. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!