Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos gondolataim vannak?!

Öngyilkos gondolataim vannak?!

Figyelt kérdés

Egy senkinek, undorítónak, feleslegesnek, haszontalannak és csak tehernek érzem magam mások számára. Nem érzem azt, hogy bárkinek hiányoznék az életéből ha eltűnnék ezért egyre többször megfordul a fejemben az öngyilkosság gondolata. Nem csináltam még semmit magammal de fejben szinte már mindent kigondoltam és ettől még én is megijedek. Minden lépést elképzeltem már és azt is, hogy leveleket írnék egy-két embernek, hogy tudják min mentem keresztül. Fejben minden lepörgött már mintha egy filmet néznék.


Viszont erről senkinek nem tudok beszélni, nincsen senkim aki segítene nekem vagy mellettem állni, ugyanis én mindig az vagyok akit akkor vesznek elő amikor nincsen más. Senki számára nem vagyok olyan fontos, hogy akár lemondjon egy találkozót miattam. Pszichológusra pedig pénzem nincsen mert diák vagyok.


Kérlek segítsetek mit tehetnék, hogy van-e ebből egyáltalán kiút :( 22/L


2017. máj. 21. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Mindig az van, hogy az ilyen magányos lányok mint Te olyan egyedül vannak. Utána kiderül van barátjuk...

Aki egyedül van mindig valóban az inkább én vagyok. Sokkal jobban, mint te az egész életedben összegezve. Mégsem akarok öngyilkos lenni.

2017. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok, csak nem érzem ennyire sz@rnak.

Egyébként ez hülyeség, hogy csak azért mert nem hiányoznál senkinek már meg kell ölni magad. A családomon meg egy-két emberen kívül én se nagyon hiányoznék, meg egyébként se vagyok annyira produktív. Megfordulni nekem is megfordult a fejemben egy-két gondolat, de arra jutottam, hogy az öngyilkosság gyávaság. Csak egyszer élsz. Ha teljesen fos akkor is inkább meghalsz, minthogy kiélveznéd? Hogy megpróbálnád rendbehozni?

Én amondó vagyok, hogy jobb sz@rul élni, mint egyáltalán nem.

2017. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig van kiút.. bármit hozzon az élet. Az ember úgy érzi hogy ennél szörnyűbb már nem lehet, de sosem szabad ilyen irányba haladni.. Az élet jó irányba fordul - a jó dolgokra kell koncentrálni - minden nap egy új esély. :)
2017. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

gratulálok, hogy lánynak születtél, ugyanis az öngyilkosok háromnegyede férfi, így igen kicsi az esélye, hogy megtedd


pénz nélkül is mehetsz pl neurózisra az is segít csak legyen valami mert egyedül nem fog menni

2017. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!