Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, ha valaki ilyet...

Szerintetek, ha valaki ilyet csinál, az mentálisan sérült lehet? Vagy megértenétek?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom, akinek minden nap kakaós csigát "kell" sütnie. Összegyúrja a tésztát, keleszti, de nem fagyassza le, hogy aztán másnap kivegye, és megsüsse, tehát minden nap frissen készít egy egész tepsivel. Sosem eszik meg annyi kakaós csigát, bekap egyet-kettőt, ad másnak is, de egyébként 90%-a mindig a kukában végzi. Azt mondja, azért csinálja, hogy jól tudjon aludni. Enélkül neki nem menne, ez megnyugtatja. (Mellesleg nagyon finom, mi is kapunk néha belőle)

2018. jan. 11. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
kényszer betegségre utal ez a viselkedés.
2018. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom lenne a felesleget meg elviném töle bárcsak ilyen szomszédom lenne .😢
2018. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kenyszercselekvesnek hivjak. Vegulis nem bant vele senkit meg maganak se art vele, csak hat ez nem teljesen normalis azert. Olyan ez, mint amikor valaki kenyszeresen kezet mos. Ismertem egy lanyt, kenyszeresen kezmoso volt, mert rettegett a fertozesektol. Annyiszor mosott kezet, hogy nem volt bor a kezen, tiszta piros volt, ekcemas, gyulladt, hamlott. Gyakorlatilag lemosta a kezerol a bort.
2018. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

de árt,mert kettőt eszik meg belőle a többit meg kidobja.

ha csinál 10et,akkor 8 a kukába megy,vagyis kidobja a pénzét napi-heti-havi szinten.

ez főleg akkor para és káros,ha nem ő veszi meg a saját pénzén az alapanyagot.

2018. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A hajléktalanok be kajálják biztos felfigyeltek már erre az emberkére.Szóval nem árt senkinek a helyében dobozba raknám a felesleget és a kuka mellé vagy fölé raknám.Meg alkot is valamit ha úgy vezük ha mindenki ilyen lenne jó világban élnénk.De szerintem az áruházak több kaját dobnak ki mint az emberke vagy meki meg hasonlo helyeken.
2018. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úgymomd menekülés ia lehet, én pl azért játszok sokat a gépen mert sikerélményt ad, melóban elhord mindennek a főnök és cseszeget, úgy érzem senki vagyok de online meg én vagyok XY hatalmas hős, tudom hogy a való élet ettől nem lesz jobb de úgy érzem elértem valamit és néha elég ennyi.

Ismerősöd is lehet ilyen, ebben szuper, ez megy neki, önbizalmat ad az embernek ha talál egy kis dolgot amiben kivételes csak nem szabad túlságosan belekapaszkodni.

2018. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!