Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 2 éves véget ért kapcsolatom óta nem sikerült egy komoly sem? Nem megy senkivel, nem tudom miért, de már nem tudok hinni sem és bízni sem.

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Akarod egyáltalán? Mennyi idős vagy? Miért lett vége? Túl vagy rajta?
2014. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Üdvözöllek a realitás klubban. Egyszer mindenki felnő! Te is talán most nőttél fel.

Várj még egy kicsit. Persze egy 2 éves kapcsolattól nem kéne így ki lenned.

Bízni, hinni sosem szabad 100%-osan!

2014. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem tudom miért"


"nem tudok hinni sem és bízni sem"


Voálá! A megoldást!

2014. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gsixX válasza:
fingtam
2014. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szar poén volt Gergőkém! Azt hittem komolyabb ember lett belőled, ez igen is egy fontos kérdés, megérdemel egy igaz választ. Azt kívánom kerülj te is ilyen helyzetbe, amikor már annyira epekedsz egy nő után, hogy beéred két férfival is.


xoxo Anna

2014. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
fészkeljenek termeszek a valagában annak aki viccesnek találja, hogy más problémájából viccet próbál csinálni... fingós te valami böszme 12éves lurkó lehetsz, hogy ez a fing téma ennyire vicces számodra! bújjál el!
2014. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne add fel haver! Mindig van valaki aki rád vár csak lehet, hogy rossz helyen keresed. Van egy hely pesten, menj el lehet tetszeni fog: Action Bar, V. Magyar utca 42. www.action.gay.hu
2014. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elton John művészetében lehet megtalálod a választ a kérdésedre és a nemi identitásodra!
2014. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!