Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet hinni egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni egy 30 éves pasinak aki azt mondja komoly kapcsolatot keres és gyereket akar?

Figyelt kérdés
Mostanában kitolódott ez a dolog és ami srácok nem akarnak még 30 évesen gyereket.Ez csak azért mondhatja,hogy így szerez majd nőt?
2013. júl. 19. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Én pedig nem tudhatom, nem ismerem azt a pasit.
2013. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Jajj ne legyél már te is ilyen buta.

Egy 20 évesnek is ugyanúgy el lehet ezt hinni vagy nem lehet.

Ezt akkor tudja meg az ember ha tényleg lesz gyerek és a pasi vele is marad.

De amíg a nő nem és ha NEM bízik a pasiban akkor a nő ne akarjon addig gyereket.

2013. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Szerencsére.
2013. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem tudom járni kell vele,hogy ez kiderüljön de sajnos olyat is hallottam,hogy így talált magának lányt majd x év múlva közölte,hogy Ő bizony nem akar gyereket jó a függetlenség
2013. júl. 19. 09:39
 5/8 ASOT ***** válasza:

Így a többség ezzel a szöveggel csak egyszeri szexre szokott utazni nem több éves kapcsolatra.


De persze ez attól is függ h a csaj mennyire jó emberismerő...

2013. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem igen gondoltam,hogy ezért mondják általában persze biztos van aki nem de azért a többség.(
2013. júl. 19. 09:44
 7/8 ASOT ***** válasza:

Szóval ha több évig veled van akkor azért elég nagy rá az esély h tényleg gyereket akar.

És kisebb az esély rá, hogy nem.

2013. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki 30, lehet hogy ugyanúgy hazudik mint egy 18 éves, csak már tud rezzenéstelen arccal, és főleg egy 20-nak akiről pontosan tudja mit tud beadni neki és mit nem.
2013. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!