Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magamhoz képest normálisan...

Ha magamhoz képest normálisan nézek ki, öltözök, miért nevet ki mindig ugyanaz a két egyetemista csaj a liftben?

Figyelt kérdés

Semmi nagyon furcsa nincs rajtam. Nem áll rosszul a hajam, nincs wc papír a cipőmön vagy mittudomén.

Naponta találkozok velük, én szállok be később a liftbe. Már beszálláskor is furán mosolyognak, aztán amikor kiszállok elkezdenek nevetni. Rájuk se hederítek. Milyen viselkedés ez? Miért csinálják?


2018. jan. 12. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőlük! Tuti, nem számítanak rá, hogy egyszer rákérdezel és akkor majd jön a sokk. Ennyit kérdezz: "nektek tulajdonképpen, mi olyan nagyon vicces?". Biztos vagyok benne, hogy csak pislognak majd. :D Én nem volnék szívbajos, simán szembesíteném őket az ostoba viselkedésükkel.
2018. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Vagy etszesz az egyiknek mert mi akkir szoktunk nevetni mikor valameikünk ugymond kiszemeltjével egy térbe vagyunk 😂😂

Vagy mert zavarban vannak

2018. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elképzelhető hogy tetszel az egyiknek.
2018. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha nyomja a lelked, kérdezd meg tőlük, de amúgy hagyd szerintem rájuk. Biztos valami nagyon okos dolog lehet... Bár sokszor az ember csak beképzeli magának, hogy rajta nevetnek. Vagy voltam már olyan helyzetben, hogy két csaj direkt röhögtette egymást, én meg azt hittem nekem szól, és meglepve fordultam oda. Az egyik épp kancsalított a másiknak :D
2018. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legalább egyiküknek tetszel, lehet, hogy az egyik azon el kezdett röhögni, hogy a másik nem mer téged megszólítani, a másik meg egyrészt tökre zavarba is jöhetett, meg attól is kezdhetett el röhögni, hogy a másik röhög:D
2018. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Ha naponta találkozol velük, akkor egyszer próbáld ki hogy nem szállsz be a liftbe és mással utaznak. Ha kiszállva a liftből ugyanúgy nevetnek akkor nyilván nincs közöd hozzá.


Én is szoktam a barátom ökörségein liftben nevetni csak ott el kell fojtani mert ha többen is vannak bent akkor "nem illik".

2018. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!