Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkozik sok egyetemi...

Miért foglalkozik sok egyetemista lány azzal, hogy milyen ruhajuk, parfümjük van, ezen pedig pedig semmi nem érdekli őket?

Figyelt kérdés
Dicsekednek, hogy jaj ennyi parfümjük van, meg ennyi ruhájuk, meg jaj az a kabát 17.000 Ft volt, de ezen kívül semmi. Hogy állhat az élet csak ebből? Nem lenne normálisabb, ha a szobájukra is adnának kicsit, hogy szépítsék, 1-1 kirándulásra mennének, es nem várnának mrg, hogy más vigye őket el, esetleg vennének egy házikedvencet, amikben örömüket lelik, valami hobbit űznének.
2017. okt. 14. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Mindig bírtam én is mikor megmondják a nagyokosok hogy mit kéne csinálni mert mi a jó. Mint amikor nekem megmondták hogy miért gépezek egész nap miért nem nézek helyette inkább filmet... :D
2017. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem, kényszerít valaki arra, hogy felszínes cseverészést hallgass? Szerintem nem. Szóval vedd be a leszarom tablettát, és ne más életét akard jobbá tenni, hanem a sajátod.
2017. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!