Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 7 és fél milliárd emberből...

A 7 és fél milliárd emberből mennyi lehet az olyan ember, aki "értelmes"-nek számít?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a buta, mondjuk ki hülye ember világunkban. Azt mondják az ember intelligens faj, de én ezt nem mondanám. Max egy része. Bunkók, érzéketlenek, hülyék, bűnözők stb. Mennyi értékes ember lehet szerintetek, ha egy számot kellene mondani? Aki nem dug esernyőnyelet a valagába, nem gyilkol, nem lop, nem drogozik, nem gondolkozik azon hogy a Föld lapos e 2017-ben, nem gyűlölködik, ha nem is lexikális tudása van, de értelmesen fogja fel a dolgokat?
2018. jan. 14. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Minden ember képezhető, fejleszthető, másokat bírálni a hátterének az ismerete nélkül balgaság.

Illetve minden ember valamiben jó, az meg, hogy valaki nagyképű, és bírál másokat, csakis egy vacak nevelési módszernek köszönhető.

2018. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meglapődnél,ha tudnád hány értelmes ember van. Csak az értelmetlen nem veszi őket észre(nem bántásnak szánom,de aki csak az aljaréteg emberekkel foglalkozik az egy közülük(mert aki akarja észreveszi a normálisat-szerintem)).
2018. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*meglepődnél
2018. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. nak igaza van, azt veszed eszre, amire fokuszalsz. Amugy a bunko / erzeketlen is lehet ertelmes, illetve a bunozok se mind ertelmi fogyatekosok am...

koncentralj a pozitivumokra, kulonben belekeseredsz a rosszba.

2018. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kiugróan értelmesnek a földi lakosság 2%-a számít. Az mindössze 140.000.000 ember.
2018. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szétosztva ezt a számot világszinten már nem is tűnik soknak...
2018. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem meghatározható, hogy számodra ki számít értelmesnek. Én pl hülye vagyok a matekhoz, de írtam pár regényt hobbiból, és elég jól dobolok. Vannak olyan ügyvédek, akik zseniálisan okosak, de lopnak, csalnak. Terike néni nem lop, csal, hazudik, de normálisan, szelíden él, viszont a csirkéken kívül nem ért semmihez. Nem lehet eldönteni, hogy ki az értelmesebb.
2018. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én max 1-1.5 mrd-re tenném
2018. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem olyan durván 1-2%.
2018. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett nullázni fatálat? Teljesen igaza van!
2018. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!