Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 7 és fél milliárd emberből...

A 7 és fél milliárd emberből mennyi lehet az olyan ember, aki "értelmes"-nek számít?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a buta, mondjuk ki hülye ember világunkban. Azt mondják az ember intelligens faj, de én ezt nem mondanám. Max egy része. Bunkók, érzéketlenek, hülyék, bűnözők stb. Mennyi értékes ember lehet szerintetek, ha egy számot kellene mondani? Aki nem dug esernyőnyelet a valagába, nem gyilkol, nem lop, nem drogozik, nem gondolkozik azon hogy a Föld lapos e 2017-ben, nem gyűlölködik, ha nem is lexikális tudása van, de értelmesen fogja fel a dolgokat?
2018. jan. 14. 07:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Először 10%-ot akartam írni, de rájöttem, hogy egy kis naiv vagyok. Fatal közelebb járhat az igazsághoz.
2018. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!