Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Napok óta nem tudok aludni,...

Napok óta nem tudok aludni, nyugtalannak érzem magam. Mit tegyek hogy elmúljon a nyugtalanság és tudjak végre aludni?

Figyelt kérdés

Mostanában van okom stresszelni, sok minden történt egyszerre...

A szüleim semmibe vesznek vagyis a családomat elveszítettem, majdnem utcára kerültem, nem sikerül munkát találnom suli mellett.. Habár most az is újabb stressz forrás hogy múlthéten voltam állásinterjún és izgulok és reménykedem hogy a héten telefonálnak..

Iskolában sok a számon kérés pont így fél év közeledtével...

Szóval ez az időszak ilyen stresszes.. Pedig próbálom lecsökkenteni.. Edzek napi szinten, rajzolok... De olyan szinten ideges vagyok hogy már a testem is jelzi hogy ez egy picit sok lesz... mellkasi nyomast érzek sokszor, gyakran begörcsöl a lábam, nyakam... A nyakam is elégge fáj pedig minden nap tornáztatom azt is szóval szerintem ezek a tünetek is a sok stressz miatt jöttek elő... Az álmatlanság az ami a leginkább zavar, ilyenkor amikor próbálok aludni nagyon kalapál a szívem, mintha ki akarna ugrani...

Nem jó hogy nem tudok pihenni hiszen kimerülten nem lehet tanulni sem...

Mi lenne a megoldás hogy egy kicsit nyugodtabb legyek és tudjak aludni?


2018. jan. 15. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
21/N
2018. jan. 15. 00:13
 2/3 anonim ***** válasza:

küldök egy jóéjt puszit :()


bor esetleg? nekem néha bejön

2018. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meditáljon imátkozzon tornázzon
2018. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!