Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam mosolyogni.És ezt nagyon nem szeretem.Szeretnék ezen változtatni,és szeretnék zárkozotabb lenni...mit tegyek?

2018. jan. 15. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szereted?
2018. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell szégyellned, hogy sokat mosolyogsz. Az emberek látják benned hogy nyitott vagy a világra és nem utasítasz el mindenkit. Ha pedig olyan helyzetben találod magad amikor nem kéne mosolyogni akkor gondolj egy olyan dologra ami nagyon "fájt" vagy valakire akit elvesztettél. De ha mindenképpen zárkózottabb akarsz lenni akkor mondjuk nézz olyan filmeket amik kicsit komorabbak vagy akár nézhetsz horrort ha az bejön. Csak azt tanácsolom hogyha filmekbe feletkezel akkor ne szakadj el a való világtól és ne éld bele magad annyira, hogy beleképzeled magad valamilyen helyzetbe ami lehet hogy veszélyezteti a testi épségedet. De ezen felül én még mindig kitartok amellett, hogy az egy nagyon jó tulajdonság hogyha az ember tud mosolyogni az meg mégjobb ha sokat mosolyog.
2018. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már hogy zárkozott akarsz lenni anyám még ilyet.

Amúgy meg önuralom ne mosolyog próbálj uralkodni magadon egy idő után menni fog. 18/L

2018. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért baj ez? Olyan jó, mikor valaki mosolygós 😃 minden vágyam szangvinikusnak lenni, de sajna már sosem leszek 😃
2018. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!